Connect with us

Espor

Brosskiez CS:GO Takımı duyuruldu!

Brosskiez CS:GO kadrosunu geçtiğimiz dakikalarda duyurdu.

Maç sunumlarıyla tanıdığımız Brosskiez CS:GO takımını geçtiğimiz dakikalarda sosyal medya kanalları aracılığıyla duyurdu.

Oğul Can “Karuth” Cansu ve Taha “sTg” Güldaş maç anlatımlarıyla espor ekosistemine geçtiğimiz aylarda giriş yapmıştı. İkilinin uzun zamandır hazırlığını yaptığı CS:GO takımı artık espor sahnesinde!

Brosskiez sosyal medya hesapları üzerinden ”Maç sunumları ile aranıza katıldığımız bizler sunumunu yapacağımız yeni bir kadro ile takımımızı duyurmanın yüksek gururunu yaşıyoruz. 6 Oyuncumuzla birlikte kurmuş olduğumuz “Brosskiez” CS:GO Takımımıza bu uzun yolculuklarında başarılar dileriz. Amacımız her zaman tepeyi hedefleyerek omuz omuza bu yolda ilerlemek.” açıklamasıyla yeni CS:GO kadro duyurusunu yaptı.

Takımın ilk hedefinin ”ESEA Sezon 38 Open” olacağını ve ilerleyen dönemde ESL Türkiye Ligi için mücadele vereceklerini duyurdu. Anlaşılan CS:GO kadrosu ise şu şekilde:

  • Oğuzhan “OgPaa” Paker (Kaptan)
  • Ahmet “Darendeli” Şengül
  • Buğra “swerzieN” Budak
  • Hasan Boran “Powerfull” Usta
  • Ege “Loyal” Yücesoy
  • Suat Emre “Sutii” Yıldırım

Playerbros ekibi olarak her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyor, kendilerine gelecek turnuvalarda başarılar diliyoruz!


Bu haber ilginizi çekebilir:

PUBG Mobile’ın dünya çapındaki ilk ortak tasarım programı PDP duyuruldu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor