Connect with us

Fortnite

Bu kostümler harika! Cadılar Bayramı için yapılmış en iyi Fortnite kostümleri

Bu kostümler harika! Cadılar Bayramı için yapılmış en iyi #Fortnite kostümleri burada:

Fortnite hayranları Cadılar Bayramı için Fornite’da olan kıyafetlere benzer kıyafetler yaratarak oyunseverlerin ilgisini çekti. Bildiğiniz üzere geçen günlerde Fortnitemares etkinliğinin yanı sıra 6.20 güncellemesinde oyuna Cadılar Bayramı için birçok ürkütücü kıyafet eklenmişti. Nitekim Fornite hayranları Cadılar Bayramı için kıyafet bulmakta hem zorlanmadı hem de oyuna olan ilgilerini böylece göstermiş oldular.

Birçok Fortnite hayranları, giymiş oldukları kostümleri dün gece oyunun alt etiketinde paylaştı. Çocuklardan yetişkinlere, gençlerden yaşlılara yani tüm Fortnite severler kostümlerini paylaşarak renkli bir görüntü ortaya çıkardı. Oyun içinde kostümlerden Skull Trooper, Tricera-Ops, Rust Lord ve Ragnarok gibi favori kıyafetlerin ön plana çıktığı görüldü.

Reddit kullanıcılarının Fortnite tagı altında paylaşmış oldukları cosplayler Dotesports tarafından bir liste haline getirildi. Sizler de en çok beğendiğiniz ve beğenmediğiniz cosplayi numarasıyla cevap olarak yazabilirsiniz. Sizin de böyle bir cosplay çalışmanız varsa lütfen bizimle paylaşın. 🙂

İşte dikkat çeken Fortnite cosplayleri;

1) 

2)

3)

 

4)

5) 

6)

7)

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite