Connect with us

Güncel

Sizce League of Legends’ta hangi şampiyon şimdiye kadar 55 hata düzeltmesi alıp rekor kırmıştır? Viego değil

Kha’Zix de değil.

League of Legends

League of Legends’ta hatalar, 160’tan fazla şampiyonun çok daha az olduğu oyunun mütevazi başlangıcından beri var.

Neeko’nun oyunu bozan ve onu taretlere dönüştüren bir hata nedeniyle dün devre dışı bırakılmasından sonra şu ana kadar League of Legends’ta en çok hata düzeltmesi alma rekorunu hangi şampiyonun elinde tuttuğunu bulmak için biraz araştırma yaptık. Burada doğrudan oyundaki hata sayısına bakmıyoruz, bunun yerine şimdiye kadar düzeltilen hataların sayısına bakıyoruz.

Lig Wiki ve yama notları geçmişine bakıldığında , Shaco şu anda 55 hata düzeltmesiyle en çok hata düzeltmesi alan şampiyon rekorunu elinde tutuyor. Onun hemen arkasında 53 hata düzeltmesiyle Yasuo var. Rengar ve Sion, 49 hata düzeltmesiyle üçüncü sırayı paylaşıyor. Dördüncülük, 47 hata düzeltmesiyle üst koridor kralımız Teemo’ya ayrıldı. Beşinci sırada, Master Yi’yi ve onun 43 hata düzeltmesini bulacaksınız. Sonrasında ise 40 ile Lux, 38 ile Sylas ve 36 hata düzeltmesi ile Ezreal ve Twisted Fate var.

Öte yandan, en az hata düzeltmesi yapılan şampiyonlar arasında yedi hata düzeltmesiyle Olaf ve Tristana, altı düzeltmeyle Tryndamere, beş düzeltmeyle Shen ve yalnızca dört düzeltmeyle Zac yer alıyor. Sivir gibi bazı şampiyonların şu anda listelenen yalnızca iki hata düzeltmesi var, ancak bunun nedeni, bir şampiyon rework veya orta kapsam güncellemesi aldığında hata düzeltme sayacının sıfırlanması.

Genel olarak konuşursak, çoğu League of Legends şampiyonu ortalama 10 ila 20 hata düzeltmesi almış. En fazla hata düzeltmesine sahip olan şampiyonlar, genellikle şampiyonlar veya nesnelerle benzersiz bir etkileşime sahip olanlar tıpkı Rengar’ın çalılardan atlaması gibi.


Evil Geniuses FBI’ı kadrosuna kattığını duyurdu!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel