Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Bucharest Gaming Week Invitational by ESL’de şampiyon belli oldu

Bucharest Gaming Week Invitational by ESL’de final serisi bugün oynandı.

Romanya’nın başkenti Bükreş şehrinde düzenlenen Bucharest Gaming Week Invitational by ESL CS: GO turnuvasında şampiyon belli oldu.

Yarı finalde Bulgaristan ekibi Windigo’yu 2-1 mağlup eden AVANGAR, yarı finalde Sprout’u 2-0 ile geçen Vega Squadron ile finalde karşılaştı. bo3 formatında oynanan final serisi TSİ 19.10’da başladı. İlk harita AVANGAR tarafından Cache olarak belirlendi. İlk yarıyı 10-5 önde kapatan AVANGAR, ikinci yarıda da performansını devam ettirerek maçtan 16-9 galip ayrıldı. Seriyi 1-0’a getiren Kazakistan ekibi AVANGAR, ikinci harita olarak Vega Squadron’un seçimi olan Train’de mücadele etti. Bu harita ise AVANGAR için daha rahat geçti. İlk yarıyı 13-2 önde kapatan AVANGAR, ikinci yarıda 3 raund daha alarak maçtan 16-4 galip ayrıldı. Seriyi 2-0’a getiren Kazak ekibi, Bucharest Gaming Week Invitational by ESL’in şampiyonu oldu.

https://twitter.com/ESLSEC/status/1071826892884504578

Final serisinde en yüksek rating AVANGAR’dan Bektiyar “fitch” Bahytov‘a aitti. 43 öldürme 27 ölümle oynayan oyuncu, 1.55 rating elde ederek en yüksek ratinge ulaşan oyuncu olmayı başardı. fitch’in ardından ikinci sırayı elde eden oyuncu ise yine AVANGAR’dan Ali “Jame” Djami idi. Jame ise 37 öldürme 16 ölümlük bir performansa imza atan oyuncunun ratingi ise 1.50 idi.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive