Connect with us

Espor

Bursaspor Esports geliyor: “Vadi artık daha tehlikeli!”

“Vadi artık daha tehlikeli!”

Beşiktaş ile başlayan spor kulüplerinin espora yatırım yapma durumları, tam gaz devam ediyor. PSG, Manchester City gibi dünya devi takımların desteğini alan espor alanına Türkiye’den bir spor kulübü daha dahil oldu: Bursaspor!

Kulübün resmi internet sitesi bursaspor.org.tr üzerinden bir açıklama paylaşan Bursaspor, “Bursaspor Kulübü olarak Rockville Teknoloji şirketi ile gerçekleştirilen iş birliği doğrultusunda çağımızın yeni tutkusu olan Espor’da Bursaspor Esports olarak faaliyete başladığımızı kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz.” dedi.

League of Legends ile geliyorlar

Henüz kadrosunu açıklamayan Bursaspor, League of Legends alanında mücadele edecek. Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nden slot satın alıp almayacağı, Yükselme Ligi’ne dahil olmak için çabalayıp çabalamayacağı henüz bilinmeyen takımın açıklamaları şöyle devam etti:

“Genç taraftarlarımızın yoğun ilgisi ve talebi doğrultusunda gerçekleştirilen çalışmalar sonucunda Bursaspor arması artık League of Legends sahnesinde yer alacak.

Gerçekleştirilen iş birliği ile ilgili ayrıntılı bilgi Nisan ayı içerisinde planlanan basın toplantısında kamuoyu ile paylaşılacaktır.”

emre@playerbros.com

2 Yorum

2 Comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor