Connect with us

Fortnite

C4 patlayıcılar Fortnite’a geri dönüyor olabilir

Efsanevi patlayıcılar uzun bir aranın ardından geri mi dönüyor?

C4 patlayıcılar

Son Gülen İyi Güler paketinin sızdırılan tanıtım videosu C4 patlayıcılar oyuna geri mi dönecek sorularını akıllara getirdi.

İlk duyurusu birkaç ay önce yapılmış olan Son Gülen İyi Güler paketi yapılan açıklamalara göre oyuna efsanevi kötü karakterler Joker, Poison Ivy ve Midas kostümlerini eklemenin yanı sıra pek çok oyun içi kozmetik eşyayı da beraberinde getirecekti. Ancak görünüşe göre 17 Kasım tarihinde oyun içi mağazaya eklenecek olan Son Gülen İyi Güler paketi ile birlikte eski ancak özlenen bir eşyaya da yeniden kavuşacağız.


Sızdırılan fragmanda da görülebileceği üzere Joker, Poison Ivy ve Midas’ın yanı sıra görüntülerde C4 de bir hayli ön planda. Bu da oyuncuların akıllarına elbette ilk olarak efsane patlayıcıların geri dönüp dönmeyeceğini getirdi. Çoğu oyuncunun fikri bunun yanızca fragmanı etkileyici kılmak için yapılmış bir hamle olduğu yönünde olsa da bu C4’lerin oyuna ekleneceğini gösteren bir ipucu da olabilir.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite