Connect with us

Espor

Call of Duty Dünya Şampiyonu OpTic Gaming!

MLG

Yılın en büyük Call of Duty organizasyonunda şampiyonun ismi belli oldu! Sonunda laneti bozmayı başaran OpTic Gaming, 2017 Call of Duty World League Championship’i kazanan takımı oldu.

2013’ten bu yana yapılan dünya şampiyonalarına büyük hedeflerle gitmesine rağmen bir türlü istenilen başarıya ulaşamayan OpTic oyuncuları, şeytanın bacağını sonunda kırmayı başardı. Finalde turnuvanın bir diğer favorisi EnVyUs ile karşı karşıya gelen ekip zorlu bir serinin ardından galip ayrılmayı birdi.

600.000$ ödülün sahibi OpTic Gaming

OpTic Gaming, büyük kupanın yanı sıra ayrıca 600.000$ değerindeki nakit ödülün de sahibi oldu. Şampiyon kadrodan Karma üç, Crimsix ise önceden iki defa şampiyon olmayı başarırken bu FormaL ve Scump’ın ilk şampiyonluk tecrübeleri oldu. Turnuvayı ikinci sırada kapatan EnVyUs ise 200.000$ ödül ile yetinmek zorunda kaldı.

Call of Duty: Infinite Warfare’ın muhtemelen son büyük turnuvası olan bu organizasyonun ardından gözler, 3 Kasım’da çıkışını gerçekleştirecek World War II’ye çevrildi.

Yedi yıl boyunca laboratuvar ve hemşirelik eğitimi almasına rağmen tercihini tutkusunu yitirmediği eSpor'dan yana kullanan Serkan, en güncel içeriklerini Playerbros takipçileriyle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor