Connect with us

Call of Duty

Call of Duty: Black Ops 4, PlayStation Plus’da ücretsiz olacak!

Sony, PlayStation Plus aboneleri için Temmuz ayında ücretsiz olacak oyunları duyurdu.

Sony, PlayStation Plus aboneleri için ücretsiz oyunlarını duyurdu. Call of Duty: Black Ops 4, Temmuz ayında PlayStation Plus üyeleri için ücretsiz olacak.

Call of Duty: Black Ops 4, Treyarch tarafından geliştirilen ve Activision tarafından 2018’de yayınlanan çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 12 Ekim 2018’de dünya çapında piyasaya sürülmüştü.

2015 oyunu Call of Duty: Black Ops 3’ün devamı niteliğindedir ve Black Ops alt serisinin beşinci girişi ve genel olarak Call of Duty serisinin 15. Bölümüdür.

PlayStation, yıllardır ücretsiz Call of Duty içeriğine ev sahipliği yapıyor ve her sezon ücretsiz olarak yeni bir DLC paketi ve ayrıca Black Ops Cold War’un Zombies modundaki Onslaught gibi özel modlar da sunuyor.

Sony, Temmuz ayında PS Plus aboneliği kapsamında ücretsiz olacak olan oyunları, oyunseverler ile paylaştı. 6 Temmuz itibarıyla WWE 2K Battlegrounds ve Call of Duty: Black Ops 4 oyunlarını PlayStation 4 kullanıcılarına ayrıca A Plague Tale: Innocence oyununu da PlayStation 5 sahibi olan PS Plus abonelerine sunacak.

Her üç oyunu 6 Temmuz’dan 2 Ağustos’a kadar kitaplığınıza ekleyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Monster #WASD etkinliği ile gelişmeleri ve yeni yatırımlarını duyurdu

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty