Connect with us

Call of Duty

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombi Modu bir hafta boyunca oynaması ücretsiz

14 Ocak’ta başlayacak ve 21 Ocak’ta sona erecek.

Activision ve Treyarch, Call of Duty: Black Ops Cold War’un zombi modunun bir hafta boyunca ücretsiz oynanabileceğini duyurdu. Seri tarihinde ilk defa, 14 Ocak‘ta başlayacak olan Call of Duty: Black Ops Cold War etkinliği sayesinde Treyarch’ın Zombies modu bir hafta boyunca ücretsiz olarak erişilebilecek.

Ücretsiz hafta etkinliğinde Die Maschine haritası bulunacak. World at War’dan ilk Call of Duty zombi haritasının genişletilmiş hali. Die Maschine haritasında standart modda veya 14 Ocak’taki sezon ortası güncellemesiyle eklenecek yeni Cranked modunda oynanabilecek. Cranked modunda her öldürdüğünüz zombide geriye sayan zaman sıfırlanıyor.

PlayStation kullanıcıları ek olarak Zombi Onslaught moduna da erişebilecek. Oyuncular PlayStation Store, Xbox Store ve Battle.net üzerinden zombi modunun bağımsız sürümünü indirerek erişebilecek.

Deneme süresi önümüzdeki hafta 21 Ocak‘ta sona eriyor. Ücretsiz erişim haftası sona erdiğinde Black Ops Cold War’u satın alan oyuncular tüm ilerlemelerinin tam sürüme taşınmasını bekleyebilirler.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty