Connect with us

Call of Duty

Call of Duty League 2020’deki Etkinlikleri İptal Etti

Call Of Duty League’in tüm karşılaşmaları çevrimiçi olarak oynanmaya karar verildi.

Call of Duty League 2020'deki Etkinlikleri İptal Etti

Activision, 2020 yılı içerisindeki tüm Call of Duty League canlı etkinliklerinin Korona virüsün(COVID-19) yayılması nedeniyle iptal edildiğini duyurdu. Yani stüdyo içerisinde gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerin tümü sezonun geri kalanı boyunca çevrimiçi bir şekilde gerçekleştirilecek.

Yapılan açıklamada yayıncı firma çalışanların, taraftarların, oyuncuların, ekiplerin ve ortaklarının sağlığı ve güvenliğinin kendileri için çok önemli olduğunu ve Hastalık Kontrol Merkezi (CDC) tarafından ortaya konan tüm yönergeleri yakından izlemeye devam ettiklerini belirtti.

Call of Duty League yöneticilerinden biri olan Johanna Faries, yaptığı açıklamada, “Yaklaşan canlı etkinlikleri çevrimiçi rekabete geçirme kararı hepimiz için zor oldu, ancak bu, hayranlarımızın, oyuncularımızın, koçlarımızın, çalışanlarımızın ve ortaklarımızın refahını sağlamak amacıyla yapıldı. Yakında yapılacak çevrimiçi karşılaşmalar hakkında daha fazla bilgi yayınlamayı planlıyoruz. Yine de YouTube kanalımızda canlı yayın yapmayı planlıyoruz.” dedi.

Bu açıklamanın ardından CDL de Korona Virüsü Nedeniyle Ertelenen Espor Etkinlikleri arasındaki yerini aldı. Geçtiğimiz günlerde ise birçok League Of Legends liginin seyircisiz olarak oynanacağı duyurulmuştu.

Korona Virüsü Nedeniyle Ertelenen Espor Etkinlikleri

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call of Duty