Connect with us

Call of Duty

Call of Duty League Rebirth Island turnuva finallerine katılacak 20 takımı açıkladı!

100 bin dolar ödül havuzuna sahip Call of Duty League Rebirth Island turnuva finallerine katılacak 20 takım belli oldu!

Call of Duty League Rebirth Island

Mobil oyun devlerinden bir diğeri Call of Duty League Rebirth Island turnuva finallerine katılacak 20 takımı açıkladı. Bu hafta sonu 100.000 $’lık Rebirth Island turnuvasının ana sahne etkinliğine katılacak 20 takımın tamamı resmi olarak açıklanmış oldu.

24 Nisan Pazar günü, ligin 12 takımı bu yılki çevrimiçi elemelerden geçen sekiz takımla karşı karşıya gelecek. Yarı Final’in A grubunda Los Angeles Thieves, New York Subliners, Paris Legion, OpTic Texas, Los Angeles Guerrillas, Florida Mutineers ve eleme ekipleri Grev & Co., Dad Bods, Team Diverge ve JackalGetsCarried yer alacak.

Bu arada, Yarı Final’in B grubunda London Royal Ravens, Atlanta FaZe, Toronto Ultra, Minnesota RØKKR, Seattle Surge ve Boston Breach ile TiberiousKhan, Haha, Underrated ve GOATs takımları karşılaşacak!

24 Nisan’daki finaller için ödül, birinci olan takıma 30.000 ABD Doları, ikinciye 20.000 ABD Doları, üçüncüye 15.000 ABD Doları ve dördüncüye 10.000 ABD Doları verilecek ve 10 takımın tamamı 100.000 ABD Doları ödül havuzu için çarpışacak!

Call of Duty League Rebirth Island çevrimiçi olarak oynanacak ve 24 Nisan Pazar günü saat 11.00’de CDL YouTube kanalında canlı yayınlanacak. Tüm kadroların tam listesini CDL web sitesinde bulabilirsiniz.

Call of Duty League Rebirth Island turnuva finallerine katılacak 20 takımı açıkladı!
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty