Connect with us

Espor

Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası resmi olarak duyuruldu

1.7 milyon dolarlık ödül havuzu ile Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası duyuruldu.

Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası resmi olarak duyuruldu

Son zamanların popüler rekabetçi mobil oyunlarından biri olan Call of Duty Mobile espor tarafındaki varlığını artırıyor. Oyunun resmi Türkiye hesabı üzerinden yapılan açıklama ile Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası resmi olarak duyuruldu.

“Call of Duty: Mobile 2022 Dünya Şampiyonası resmi duyurusunu gerçekleştiriyor olmaktan dolayı çok heyecanlıyız!” sözleri ile başlayan duyuruda belirtilene göre final ödül havuzunda 1.7 milyon dolar bulunan şampiyona, 31 Mart 2022 Perşembe günü start alacak. 

Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası 31 Mart 2022’de başlıyor

Bölgesel çapta birden fazla aşama üzerinden yürütüleceği bilgisinin paylaşıldığı Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası, dört açık çevrimiçi elemeden oluşan 1. Aşama ile başlayacak.

31 Mart ile 24 Nisan 2022 tarihleri arasında her hafta sonu 10 Çok Oyunculu Sıralama maçına girip 60 puan toplamayı başaran tüm katılımcılar 2. Aşamaya girmeye hak kazanacaklar ve her hafta yeni ödüllerin sahibi olabilecekler.

Açıklamada belirtilene göre büyük para ödülünün haricinde Call of Duty Mobile oyuncuları, aralarında destansı silahlar ve operatörler de bulunan oyun içi ödülleri kazanmak için mücadele edecekler.

Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası fragmanı

Sizler Call of Duty Mobile 2022 Dünya Şampiyonası hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer yüzbinlerce okuyucu ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

Call of Duty Mobile 500 Milyon indirmeye ulaştı!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor