Connect with us

Güncel

Call of Duty Mobile PC’de nasıl oynanır?

Bilgisayarınızın rahatlığında Call of Duty Mobile oynamak mümkün.

Çıkışını gerçekleştirdiği günden beri oyuncu sayısını katlayarak arttırmaya devam eden Call of Duty Mobile şimdiden mobil oyun piyasasını sallamış durumda. Peki Call of Duty Mobile PC’de nasıl oynanır? Üstelik PUBG Mobile karşısında en güçlü rakip olarak görünen Call of Duty Mobile’ı kişisel bilgisayarınızda da rahatça oynamak için bir yöntem bulunuyor. Böylece telefonunuza muhtaç kalmadan oyun keyfinizi bilgisayarına taşımanız mümkün. Gelin bu yönteme birlikte göz atalım.

Call of Duty Mobile’ı bilgisayarınızda oynamak için öncelikle Tencent Game Buddy uygulamasına ihtiyacınız var. Bu uygulamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra emülatörün kurulacağı dosya konumunu değiştirmek isterseniz ”Customize” seçeneğine tıklayarak uygun dosya konumunu seçmeniz gerekiyor. Eğer böyle bir isteğiniz yoksa ”Install” tuşuna basarak bir sonraki adıma geçebilirsiniz.

Yükleme ekranı tamamlandıktan sonra ”Start” butonuna tıklayarak programı açabilirsiniz. Bu aşamanın ardından ”Game Center” kısmına gelerek önerilen oyunlar arasından Call of Duty Mobile’ı seçmeniz gerekiyor. Eğer önerilen oyunlar arasında Call of Duty Mobile bulunmuyorsa arama penceresini kullanarak oyun sayfasına ulaşabilirsiniz. Bu işlemlerin ardından ekranın sağ alt kısmında bulunan ”Install” tuşuna bastığınızda her şey tamamlanmış olacak. Oyun yüklendikten sonra bilgisayarınızda Call of Duty Mobile oynama keyfini yaşamaya başlayabilirsiniz.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel