Connect with us

Call of Duty

Call of Duty: Vanguard Sezon 1’de oyuncuları neler bekliyor?

Call of Duty: Vanguard Sezon 1 Battle pass çıkış tarihi, saati ve daha fazlası sizlerle.

Call of Duty: Vanguard Sezon 1’in çıkışı, 2 Aralık’taki ilk lansman gününden ertelendikten sonra, 9 Aralık 2021’de yayınlanması planlanıyor. Vanguard için yeni içerik ve Battle Pass, dünya çapında aynı anda piyasaya sürülecek ancak farklı saat dilimlerinde yerel saatlere göre değişiklik gösterecek.

Call of Duty: Vanguard Sezon 1 Battle pass çıkış tarihi, saati ve daha fazlası

Call of Duty: Vanguard 1. Sezon, bugünden altı gün sonra 9 Aralık 2021 Perşembe günü çıkışını yapacak. Sezon öncesi Battle Pass sona ermek üzere ve yeni sezonun gelmesiyle birlikte yeni bir yineleme başlatılacak. Farklı saat dilimleri için kilit açma süreleri hemen aşağıda sizlerle:

  • 17:00 GMT
  • 18:00 CEST
  • 9:00 EST
  • 12:00 PST
  • 22:30 IST.

Activision, Call of Duty: Vanguard sezon 1’in çıkışıyla birlikte yeni silahlar, haritalar, oyun modları ve Zombiler dahil olmak üzere birçok yeni içerik planladı. Battle Royale modu Warzone, yeni sezonun lansmanı ile birlikte “Pasifik” adında yeni bir haritaya da sahip oluyor.

8 Aralık 2021’de Call of Duty: Vanguard sahiplerine yeni Warzone haritasına 24 saat erken erişim sağlanacak. Diğer oyuncular 9 Aralık 2021’den itibaren Pasifik haritasında oynayabilecekler. Çapraz ilerleme Ayrıca Warzone, oyuncuların Sezonluk Prestij ile rütbe atlamasına ve Battle Pass aracılığıyla yeni içeriklerin kilidini açmasına izin verecek şekilde etkinleştirilecek.

Activision ayrıca Warzone oyuncularının Call of Duty: Vanguard’ın tüm cephaneliğine ve kışlalarına Sezon 1 ile erişebileceklerini belirtti. Buna 40 silah, yeni kamuflaj, bir düzineden fazla operatör ve daha fazlası dahil olacak. Bir Çift XP haftasonu oyuncuların silahlarını, operatörler yukarı düzeyde yardımcı olmak ve Savaş Geçiş hızlı olacak şekilde ayrıca yeni Sezon ile takip edecek.

Ayrıca bazı büyük Hollywood karakterlerinin de yeni sezona dahil olacağı konuşuluyor.


İlginizi Çekebilir:

COD Mobile: M13 Darkwing nasıl elde edilir?

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty