Connect with us

Call of Duty

Call Of Duty: Warzone, Jailbreak dahil olmak üzere yeni oyun içi etkinlikler ekliyor!

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone için merakla beklenen Sezon 4 güncellemesi nihayet çıktı.

CoD: Warzone

Call of Duty: Modern Warfare ve Warzone için merakla beklenen Sezon 4 güncellemesi nihayet çıktı ve en büyük yeni özelliklerden biri ise Warzone için yeni oyun içi etkinlikler.

Bu etkinliklerden ilki Jailbreak(Hapishaneden kaçış), Gulag’da bekleyen oyuncuları ve o anki izleyicileri serbest bırakıyor.

Etkinlik başlamadan hemen önce 1 dakikalık süreniz başlıyor. Bu süre içinde serbest kalacak arkadaşlarınız için ek zırh ve mühimmatları ele geçirebiliyorsunuz.

Bir Call of Duty: Warzone hatası oyuncuları silahsız bırakıyor!

Jailbreak etkinlikleri, Battle Royal maçları esnasında herhangi bir anda gerçekleşebiliyor. Bu yüzden öldüğünüzde izleyici olarak biraz takılmak faydalı olabilir.

Ama dikkatli olmalısınız çünkü Jailbreak etkinliği başladığında geriye dönen sadece arkadaşlarınız değil onlarca düşman olacaktır.

CoD: Warzone

CoD: Warzone‘a eklenecek ikinci etkinlik ise Fire Sale(Sıcak Satış). Bu etkinlikte ise satın alma istasyonundaki her mühimmat %80 indirime giriyor veya direkt olarak bedavaya alınabiliyor.

Fire Sale etkinliği sadece 1 dakika sürüyor, bu yüzden oyuncular genellikle satın alma istasyonlarına hücum ediyor ve burada ölümcül takım savaşları gerçekleşiyor.

Son olarak, Supply Choppers (Tedarik Helikopterleri) haritaya “öldürücü olmayan ancak ağır zırhlı” bir helikopter ekliyor. Bu helikopterin ana özelliği, çok fazla canı olması. Bu yüzden helikopteri alaşağı etmek için bayağı bir roket veya mühimmat harcamanız gerekiyor.

Helikopter yok ettiğinizde, üç UAVS, iki zırh kutusu ve mühimmat kutusu, bir gaz maskesi, bir bomba atar ve bir sürü nakit dahil olmak üzere “yüksek kaliteli ganimet” düşürüyorsunuz.

Tedarik Helikopterleri, belirli bir sürenin ardından haritadan ayrılır. Bu yüzden eğer kaliteli ganimet ele geçirmek istiyorsanız helikopteri bu süre içinde düşürmelisiniz.

Aklınızdan çıkarmamanız gereken son bilgi ise eğer bir Tedarik Helikopter’i düşürürseniz, ganimetleri almaya gelecek yakındaki düşmanlara karşı hazır olmanızdır!

Yama notlarını kendiniz okumak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Call of Duty: Modern Warfare ve Mobile’ın yeni sezonları ertelendi

 

Moba ve FPS oyun meraklısı, sıkı espor takipçisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call of Duty