Connect with us

Espor

Call of Duty Mobile’ın üçüncü sezonunda gelecek özel bir harita yayınladı

Harita CoD Mobile özel olacak.

Call of Duty Mobile

Call of Duty Mobile’ın üçüncü sezonuna birkaç hafta kaldı, ancak Activision şimdiden bununla ilgili teaserları yayınlamaya başladı. Mesela dün geliştirici Activision önümüzdeki sezonda yayınlanacak yeni bir haritayı yayınladı.

Açıklanan harita, yakın zamanda CoD: Mobile’ın Çin versiyonunda görülen haritanın aynısı . CoD: Mobile China, farklı içeriklere sahip ve farklı güncelleme temposunu takip eden ayrı bir oyun.

Çince versiyonunda, haritaya Kıyı adı verilmişti. Call of Duty serisindeki geçmiş oyunlardan alınan CoD: Mobile’daki haritaların çoğunun aksine , bu özel bir harita olacak. Beşe beş çok oyunculu oyun modu için olacak.

Kıyı, büyük bir harita olacak şekilde tasarlanmış. Neredeyse tüm alan açık, uzun menzilli silahlı çatışmaları tercih edebilirsiniz. Uzun geçitler, haritadaki keskin nişancılar için iyi bir alan sağlayacaktır.

Harita için kesin bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak Activision üçüncü sezonda geleceğini doğruladı. Oyun içi geri sayıma göre CoD: Mobile’ın devam eden ikinci sezonu 16 Nisan’da sona erecek. Üçüncü sezon bundan bir gün sonra başlayabilir.

O zamana kadar, oyunculara iki yeni haritanın tanıtıldığı ikinci sezonun keyfini sürmeye devam edebilir. Shoot House ve Shipment 2019 yeni haritalar. Recon Perk ve SP-R 208 nişancı tüfeği de devam eden mevsimin ödülleri aracılığıyla ücretsiz olarak açılabilir. Call of Duty Mobile’ın yeni sezonu ile ilgili bilgileri buradan takip edebilirsiniz.

Türkiye Geneli Üniversiteler Arası Wild Rift Şampiyonu HBVEST Oldu!

Futbolist, FIFA oyuncusu Ege Arseven tarafından hazırlanan şarkı listesini paylaştı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor