Connect with us

Espor

Can “Closer” Çelik’in yeni takımı Karmine Corp oldu!

Closer’ın yeni takımı Karmine Corp oldu.

Can "Closer" Çelik'in yeni takımı Karmine Corp oldu!

Türkiye’yi yurt dışında temsil eden League of Legends oyuncularının önde gelenlerinden biri olan Can “Closer” Çelik, geride bıraktığımız 2023 yılının kasım ayında Amerika Birleşik Devletleri merkezli espor takımı 100 Thieves ile yollarını ayırmıştı. Son duyurulara göre Closer’ın yeni takımı Karmine Corp oldu.

Kariyerinde daha önce 100 Thieves, Golden Guardians, Royal Youth, Royal Bandits ve Beşiktaş Esports gibi takımların formasını giyen oyuncunun yeni takımına transferi 16 Nisan Salı günü akşam saatlerinde duyuruldu.

Yapılan duyurularda paylaşılan bilgilere göre Closer, League of Legends EMEA Championship kısa adı ile LEC’de mücadele eden Karmine Corp takımı bünyesinde ter dökecek.

Ormancı rolündeki oyuncu transferin duyurulmasının ardından yaptığı paylaşımda “KC Ailesine katıldığım için çok heyecanlıyım Boş zamanlarımda çok sıkı çalışıyorum ve bu yeni mücadeleyi üstlenmeye ve LEC yolculuğuma başlamaya hazırım. Bu kulüp için sahip olduğum her şeyi vereceğim.” dedi.

Sizler Can “Closer” Çelik’in yeni takımı hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okuyucular ile paylaşmayı unutmayın.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT herkese yazma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Steam Türk Lirası yapma! Steam TRY Converter nasıl kullanılır?

Steam hesap değeri nasıl öğrenilir? İşte Steam Calculator

Twitch abonelik fiyatları zamlandı! İşte Twitch yeni abonelik fiyatları

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor