Connect with us

Espor

IRL yayıncısı canlı yayında tutuklandı

Bir IRL yayıncısı canlı yayında tutuklandı.

IRL olarak adlandırılan “in real life” kategorisinde içerikler paylaşan ve aynı zamanda YouTube’da da aktif bir görüntü çizen “Scuffed justin carrey”, bir yayını sırasında tutuklandı. Dexerto tarafından verilen bilgilere göre, Florida’da bir bar çıkışında kavga eden yayıncı, cüzdanını çaldığı iddiasıyla biriyle sözlü ve fiziksel temasa girdi.

İçinde kimliği, kredi kartı ve önemli eşyaları bulunan cüzdanını kaybettiğini söyleyen Scuffed justin carrey,  hemen aşağıda yer alan yayın görüntülerine göre, 2 polis memuruyla bu durum hakkında konuşmaya başladı. Yayıncı, “Sloppy Joe’s” adında, olayın yaşandığı bara kadar polis memurlarına eşlik etti. Sözlü sataşma ve fiziksel saldırı olduğu iddia edilen anlar tam da bu anlardan sonra yaşandı.

Bar önünde bir kişiye yaklaşıp, cüzdanını çalan kişinin o olduğunu söyleyen Scuffed justin carrey bağırmaya başladı. Hırsız olduğunu iddia ettiği kişiye bağıra çağıra konuşan yayıncı, “Sen şişman bir eziksin! Bende otizm var. Otizmli birine zorbalık edince kendini büyük mü hissediyorsun?” dedi. Bu esnada kamera ani hareketlerle sağa sola savrulduğu için olaylar net olarak görülmedi ama yayıncının “Vurdu, bana vurdu” sözleri izleyenlere yansıdı. Bu durumun doğruluğu hakkında görüntülerden net bir sonuç çıkmazken, bu itişme sonrasında yayına gelen seslerden tutuklandığı anlaşıldı.

Düzeni bozduğu gerekçesiyle tutuklanan Scuffed justin carrey’in son durumu hakkında net bir bilgi verilmedi. Yayıncı, bu haberin yazıldığı sırada, sosyal medya üzerinden bu konuyla ilgili herhangi bir bilgi paylaşmadı. Haliyle son durumu hakkında -birinci ağızdan- henüz net bilgiler bulunmuyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor