Connect with us

Espor

Cem Bölükbaşı, Formula’da yarışacak!

Başarılı F1 Espor oyuncusunun hayalleri gerçek oluyor!

Toro Rosso’nun F1 Espor takımında yer alan ve ülkemizi başarıyla temsil eden Cem Bölükbaşı’nın Formula’da yarışma hayali sonunda gerçek oluyor!

M2 Competition EuroCup’ta yarışacak olan Cem Bölükbaşı ” Bu benim için adeta gerçeğe dönüşen bir rüya. Eğitmenimden M2 Competition’ı duymuştum, ve daha sonra Formula Renault’da yarışabileceğimin farkına vardım, bunun gerçekleşmesi için sponsorlarımla ve temsilcimle beraber elimden her şeyi yaptım. Çarşamba günü Londra’da F1 Esports etkinliğindeydim, yarış similasyonu kokpitime oturdum, Montreal yarışına 30 saniye vardı ve o sırada anlaşma tamamlandı. Çok heyecanlanmıştım fakat bunu aklımdan çıkarmam ve o sıradaki önceliklerimi belirlemem lazımdı. Gerçek bir yarışta mücadele etme fırsatını bana verebileceğini düşünmem online olarak yarışlara başlamamdaki nedenlerden biriydi. Şimdiki niyetimse bu şansı her iki elimle kavramak ve yapabildiğimin en iyisini yapmak…” şeklinde konuştu.

Konuşmasının sonunda sponsorlarına da teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Cem Bölükbaşı’nın yarışları Cumartesi ve Pazar günü YouTube’dan yayınlanacak.

Espor yazarı, içerik üreticisi. Gazi Üniversitesinde, Elektrik-Elektronik Mühendisi olmaya çalışan acımasız bir defans oyuncusu. Şef Editör, he bir de Fenerbahçeli. DM atın ben size dönerim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor