Connect with us

Güncel

Challengermode, PUBG Finlandiya ile ortaklığını duyurdu!

PSL’in haftalık PUBG turnuvalarının tüm turnuva maçları Challengermode’un platformunda oynanacak.

İsveç merkezli espor platformu Challengermode, PSL Elisa Esports PUBG Autumn Showdown ve Winter Challenge turnuvaları için PUBG Finlandiya ile ortaklık kurdu.

Anlaşma ile birlikte, PSL’in haftalık PUBG turnuvalarının tüm turnuva maçları Challengermode’un platformunda oynanacak.

Ortaklık, şu anda devam eden Sonbahar turnuvasına ev sahipliği yapan Challengermode’un yanı sıra 27 Eylül’de başlayacak olan Kış Mücadelesini de içeriyor.

Challengermode Geliştirme Sorumlusu Philip Hübner ortaklık hakkında şu sözlere yer verdi: “Espor alanındaki taban ve amatör rekabet seviyeleri endüstrinin can damarıdır ve oyunculara profesyonel bir ortamda oynama ve ödüller için rekabet etme fırsatı vermek, büyümesi ve devam eden başarısı için çok önemlidir. Platformumuzun otomasyonunun ve ölçeklenebilirliğinin PUBG Finlandiya ile mümkün olan en iyi şekilde kullanıldığını görmek ödüllendirici oldu.”

Açıklamaya göre ortaklık, tüm PUBG oyuncularına ‘üst düzey turnuvalarda’ rekabet etme ve para ödülü kazanma fırsatı sağlamayı amaçlıyor. Buna ek olarak, PUBG Finlandiya ekibi Challengermode aracılığıyla ‘üst düzey etkinlik prodüksiyonuna’ sahip olmayı amaçlıyor.


İlginizi Çekebilir:

Bitexen TESFED Türkiye Kupası PUBG Finallerine kalan takımlar belli oldu!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel