Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Chaos kadrosunda hareketli saatler yaşandı

Chaos kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Chaos kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Ekip son olara Niclas “PlesseN” Plessen, Fredrik “FREDDyFROG” Gustafsson ve Joakim “Relaxa” Gustafsson ile anlaşmaya vardı. Hatırlayacağınız üzere İsveç kökenli takımda; jayzaR, benny ve pyth’ın ayrılığından sonra sadece Maikelele ve pronax kalmıştı.

Kadrosunda iki oyuncu kalmasının ardından nasıl bir yol izleyeceği merak edilen ekip, bu büyük boşluğu Gustafsson kardeşler ve PlesseN ile tamamladı. Bu isimler bilindiği üzere ex- Japaleno bünyesinde oynarken ESEA MDL ligi’nde ikinci sırada yer alıyorlardı.

Bu transferler ile birlikte Maikelele, Red Reserve’de kısa bir süre için ikiz kardeşlerle birlikte oynadıktan sonra GeForce Cup ve DreamHack Valencia’da ikinci sırada yer alacak olan Relaxa ve FREDDyFROG ile tekrar bir araya geldi.

Bu transferler ile birlikte şu an Chaos kadrosu:

  • Markus “pronax” Wallsten
  • Niclas “PlesseN” Plessen
  • Fredrik “FREDDyFROG” Gustafsson
  • Joakim “Relaxa” Gustafsson
  • Maikil “Maikelele” Bill
  • Jonatan “Devilwalk” Lundberg (Koç)

Jonatan “Devilwalk” Lundberg, yeni bir oluşuma giren Chaos ekibi için koç rolünü üstlendi. Daha önce tecrübeli oyuncu pronax ile birlikte DreamHack Winter 2013’ü kazanan İsveçli koç, böylece eski takım arkadaşıyla tekrar bir araya geldi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive