Connect with us

LoL

Clearlove tekrardan profesyonel oyunculuğa dönüyor!

Tecrübeli ormancı Clearlove Vadi’ye geri dönüyor!

edg-clearlove-lol

Çin ligi LPL‘in başarılı takımlarından Edward Gaming dün Twitter üzerinden Ming “Clearlove” Kai‘nin tekrardan takıma dahil olduğunu duyurdu!

2019 senesinde profesyonel oyunculuktan emekliliğini duyuran oyuncu bu sürecin ardından EDG‘nin ana koçluk görevini üstlenmişti. Profesyonel kariyeri boyunca adından çokça söz ettiren ormancı gerek yerel olarak gerek de global olarak iyi oyunları ile tanınıyordu. Sürekli belirli bir performansın üstüne çıkmayı başarabilen oyuncunun kötü performans gösterdiği oyun sayısı ise çok azdır.

“Clearlove, Vadi‘ye geri döndü!”

Bu hareketle birlikte Clearlove bir senelik bir aradan sonra kötü performans sergileyen EDG’ye dönecek. 2020 senesinde asla istediğini bulamayan ekip yaptıkları birçok kadro değişikliğine rağmen 10.sırayı almaktan kurtulamamıştı. Playofflara bile kalmayı başaramayan ekip başarı elde etmek için takım içerisinde rol değişikliğine bile gitmiş fakat yine de başarı elde edememişlerdi.

Bu transfer şimdiye kadar takımın 2021 için duyurduğu ilk transfer olma özelliğini de taşıyor. Tabi ki ilerleyen günlerde yeni transferlerini bekleyebiliriz. Hatta çıkan dedikodulara göre takım Koreli nişancı Viper ile anlaşmaya da çok yakın!

Kadro hareketliliği ile ilgili bir diğer haber ise takımın koçu Aaron‘dan geliyor. Bir canlı yayın sırasında takımın hali hazırda kadrosunda bulunan orta koridor Scout ile devam edeceği, bunun yanında da ismi çok duyulmamış genç yeteneklere yöneleceğini söylüyor.

ESL, IEM Katowice 2021’in seyircisiz oynanacağını duyurdu!

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi aynı zamanda da oyun ve espor sevdalısıyım. Oyun oynamayı ve esporla alakalı tartışmayı, sohbet etmeyi, yazı yazmayı severim.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL