Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Climber Cup’ta gülen taraf 9INE oldu

9INE, Almanları geçerek ESEA macerasına devam ediyor!

Climber Cup'ta gülen taraf 9INE oldu

Temsilcimiz 9INE, ESEA Season 34: Premier Relegation – Europe: Climber Cup’ı ilk 4 sırada bitirmeyi başararak ESEA S34: Premier Relegation- Avrupa‘da mücadele etme hakkı kazandı.

Climber Cup, 6-8 Ağustos tarihleri arasında online olarak düzenlendi. Turnuvada toplam 8 takım, 4 adet ESEA S34: Premier Relegation- Avrupa bileti için kıyasıya mücadele etti. İkili eleme sistemiyle düzenlenen turnuvada, bütün maçlar bo3 üzerinden oynandı.

Temsilcimiz 9INE, ESL Türkiye Şampiyonası‘nı kazandığı için turnuvaya katılmaya hak kazandı. Climber Cup‘ın ilk turunda AVEZ ile karşı karşıya gelen 9INE, bu karşılaşmada rakibine boyun eğdi ve seriyi 2-0 kaybederek Lower Bracket’a düştü. ESEA S34: Premier Relegation- Avrupa bileti için temsilcimiz, Lower Bracket aşamasında önce BENELUX5‘i sonra da PENTA Sports‘u 2-0 ile geçerek turnuvayı 4. sırada bitirdi ve son biletin sahibi oldu.

Climber Cup'ta gülen taraf 9INE oldu

Climber Cup’ta gülen taraf 9INE oldu

Temsilcimiz turnuvayı 4. olarak bitirerek Premier Relegation’a katılmaya hak kazandı.  ESEA S34: Premier Relegation- Avrupa, 18-20 Ağustos tarihleri arasında düzenlenecek. Turnuvada mücadele edecek 12 takım, gösterdikleri performansın sonunda ESEA S35 Premier veya ESEA S35 Advanced ligine katılmaya hak kazanacak. Turnuvayı ilk 3 sırada bitiren takımlar Premier’e katılırken, geriye kalan takımlar ise Advanced ligine katılmaya hak kazanacak.

Akademi Ligi 2020 Yaz Mevsimi Finali’nin adı belli oldu!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive