Connect with us

Espor

Closer ve 100 Thieves bu hafta ikinci mağlubiyetini TSM karşısında aldı

TSM, yarın birinci olan Cloud9 ile bir maç yapacak.

TSM

TSM ve 100 Thieves, 2021’in ilk aşamalarında “yazı tura atma” ifadesini somutlaştırdı. Bazı günler, yollarında duran her şeye kesinlikle hükmediyorlar ve kolayca zafere giden yolda rakiplerini deviriyorlar. Diğer günlerde dağınık oynuyorlar.

Bugün, TSM ve 100 Thieves paranın iki tarafını gösterip hem iyi oynadıkları hem kötü oyunadıkları bir maç gösterdi. Ama sonunda, daha ikna edici bir performans ortaya koyan TSM, nispeten tek taraflı bir maç boyunca birkaç zaferi 30 dakika içinde 100 Thieves’in Nexusunu alıncaya kadar bir araya getirdi.

Takımın o günkü en iyi oyuncusu, oyunu 6/0/3 skor ile bitiren takımın çaylak AD taşıyıcısı Lost’du. Baron çukuru yakınında 22. dakika içinde bire üç pozisyonda üçlü öldürmesi, sonuçta 100 Thieves’in tabutuna çivi çakan şeydi.

Hem TSM hem de 100 Thieves bugünkü maçta LCS’deki diğer üç takımla birlikte ikinci oldu: Team Liquid, Evil Geniuses ve Dignitas.

Ve bu takımlardan herhangi birinin, Bahar Mevsimi sona ermeden önce zirvedeki Cloud9’u yakalaması pek olası olmasa da, Playoff serileri sezonun son haftasında hala masada olacak ve oynamak için Kuzey Amerika’nın en iyi takımlarının her birine bir şeyler verecek. Ek olarak, Bahar Mevsimi’ndeki kazançlar ve mağlubiyetler Yaz mevsimine taşınıyor ve her oyuna eşit miktarda önem veriliyor.

Swordart ve takımı, yarın saat 17: 00’de CT’de lig liderleri Cloud9 ile maça çıkacak ve onlara bir çentik atmayı başarabilecek mi göreceğiz.

TESL CUP 7 ve 8’in ardından Azerbaycan’a gidecek takımlar belli oldu

Zula Kadınlar Ligi 2. Hafta 1. Gün karşılaşmaları tamamlandı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor