Connect with us

Espor

Closer’lı 100 Thieves, Dignitas’ı kolay bir 3-0 ile geride bıraktı

100 Thieves, çok dominant oynadı.

100 Thieves

Bu yılın başlarındaki maçların her ikisinde de 100 Thieves, Dignitas’ı yenmişti. Bugün, 2021 Sezon Ortası Hesaplaşmasının alt tarafının ilk turunda temiz bir 3-0 ile onları üç kez daha mağlup etti.

Dignitas ve 100 Thieves de alt tarafta oynamalarına rağmen turnuvada bu noktaya farklı yollardan ulaştı. 100 Thieves, geçen haftanın 3-0’lık acımasız Cloud9 mağlubiyetinden sonra kendilerini alt sıralarda bulurken, Dignitas, Bahar Bölünmesini beşinci olarak bitirdikten sonra otomatik olarak Sezon Ortası Hesaplaşmasının alt tarafına yerleşti.

Maçta 100 Thieves için en büyük katkı, takımın alt koridor oyuncusu FBI oldu. Üç oyun boyunca 15,3’lük bir KDA ile ne kadar iyi olduğunu gösterdi.

Yine de yol 100 Thieves için hala uzun. Geçen hafta C9 mağlubiyetinden sonra takımın LCS Bahar Finallerine ulaşmak için beş maçlık iki seri daha oynaması gerekecek. Önümüzdeki hafta, TSM ile ikinci tur karşılaşması için vadiye geri dönecekler.

Dignitas’a gelince, MSS koşusu onlar için sona erdi. Son birkaç ay boyunca yaratıcı seçim yasaklama ekranları ve takım savaşı stratejilerine güvenen bir ekip, Bahar Mevsimi’nin son serilerinde sönük kaldı. Soligo’nun Ahri ve Dardoch’un Udyr gibi seçimleri – ikisi de dün gece oynanan seride iki kez seçildi – hiçbir işe yaramadı.

LCS Sezon Ortası Hesaplaşması, 3 Nisan saat 15: 00’te Cloud9 ve Team Liquid arasında üst grup eşleşmesi ile devam edecek.

836 PizzaLocale League of Legends: Wild Rift takımını duyurdu

BBL Esports ile Futbolist arasındaki VCT finalinde takımlar arasında ne konuşuldu?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor