Connect with us

Espor

Closer’lı 100 Thieves formlarına geri dönüp İmmortals’ı devirdi

Uzun süre sonra en temiz galibiyetleri geldi.

100 Thieves

İmmortals tesisinin bulunduğu binada meydana gelebilecek olası bir yangın nedeniyle planlanan süresinden bir saat 45 dakika sonra başlayan oyunda, 100 Thieves gemiyi düzeltti ve Mevsim finalleri için kendilerine bir yer açtı.

Avustralyalı alt koridor FBI’ın iyi oyunu ile yönetilen 100 Thieves ‘ League of Legends takımı, Damonte’yi orta koridorda ry0ma ile değiştirdikten sonra ilk kez eski hallerine benziyordu.

Bu, 100 Thieves’in bir süredir oynadığı en temiz oyundu. FBI’ın ise en iyi şampiyonu ile oynamaya dönüş gibi hissettirdi – çoğu zaman Thieves için gayet iyi çalışan bir strateji. Homojenliği göz önüne alındığında ara sıra oynandı ve daha güçlü bir takıma karşı beş maçlık bir seride,  farklı bir hikaye karşımıza çıkabilir. Ama şimdilik yeterli.

100 Thieves, orta koridor konumlarının etrafında hareket ederek, biçimsel olarak biraz evrim geçirdi. Damonte, Twisted Fate ve Galio gibi küresel ultilerle oyun kurma şampiyonlarında başarılı oldu. Ancak bunlar yasaklanmaya başladığında ve Tristana uygun bir esnek seçim olup öncekine karşı koymaya başladığında, 100 Thieves’in FBI’ı etkinleştirmek için daha az seçeneği vardı.

Ry0ma ise kendini kontrol büyücüsü görevinde buldu. Sıkıcı da olsa temiz bir Orianna oyunu oynadı ve 316-CS, 0/1/10 skoru ile bitirdi.

Ölümsüzlerin üst koridor oyuncusu Revenge, Karma’da Ssumday’ın Gragas’ına yeterince iyi oynadı. Onların Okyanusya’lı alt koridoru Raes ve Destiny kısa süre önce IMT’deki arka oda personelinin umduğu sinerjiyi keşfetti.

Ölümsüzler (7-9) ile hala yaşıyor, ancak şimdi diğer takımların insafına kaldı. Önümüzdeki iki gün içinde TSM ve Cloud9’a karşı arka arkaya rahatsız maçları çekmeleri gerekiyor. Team Liquid veya Evil Geniuses’ın kaybedeceğini umuyorlar. EG 9-9’a düşerse ve Ölümsüzler bu skora yükselirse, Ölümsüzler, EG karşısında 2-0’lık bir averaj yüzünden altıncı sıra olarak mevsim finallerine girecek.

Metro 2033 oyunu Steam’de ücretsiz oldu!

Jahrein duyurdu: GeForce Now Türkiye kararında geri adım attı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor