Connect with us

Espor

Cloud9 baş antrenörü Reignover, MSI 2021 için İzlanda’da olmayacak

Cloud9 koçsuz kaldı!

Cloud9

Cloud9’ın League of Legends takımının baş antrenörü Kim “Reignover” Yeu-jin’in 2021 Sezon Ortası Daveti öncesinde takımın geri kalanıyla İzlanda’ya gitmediğini doğruladı. Alfonso “Mithy” Aguirre Rodríguez ve Max Waldo sahada koçluk yapabilecek, ancak Reignover takıma yalnızca uzaktan yardım edebilecek.

Bilgi, Cloud9 ekibinin İzlanda’nın Reykjavik şehrine uçmaya hazırlanan bir fotoğrafını yayınladığında ortaya çıktı. Fotoğrafta 5 oyuncu  mithy, Max Waldo ve normalde Cloud9 Academy’de oynayan üst koridor Darshan “Darshan” Upadhyaya yer alıyor. Havaalanı fotoğrafında Reignover’ın yokluğunun sorulmasının ardından C9, Reignover’da ekiple seyahat etmemesinin göçmenlik nedenlerini gösterdi.

Cloud9, baş antrenörü olmadan MSI 2021’e giden tek takım değil. Sadece bir gün önce, League of Legends Pro League şampiyonu Royal Never Give Up’ın pasaportunun süresi dolduğu için baş antrenör Wong “Tabe” Pak Kan olmadan İzlanda’ya seyahat edeceği ortaya çıktı. Çin temsilcisi ve Kuzey Amerika temsilcisinin şüphesiz güçlü kadroları var. Ancak bir takımın baş antrenörüyle uzaktan çalışmak zorunda kalmak, riskli bir ortamda önemli bir faktör olabilir.

2021 LCS Spring Split’in 6. haftasında Immortals, binada baş antrenörü André “Guilhoto” Guilhoto olmadan 100 Thieves’e karşı draft yapmak zorunda kaldı. Üst koridor Mo “Revenge” Kaddoura Inven Global’e verdiği bir röportajda. Guilhoto’nun ekibiyle uzaktan draft hazırlamak zorunda kalmasına neden olan beklenmedik acil durumdan kaynaklanan büyük farkı açıkladı. Revenge, “Maçımızdan önce bile çok fazla stres vardı çünkü antrenörümüz binamıza giremezdi” dedi.

Cloud9, birden fazla şampiyonluğa ve her oyuncularının altında derin uluslararası koşulara sahip deneyimli kıdemli oyunculardan oluşan bir ekip. Bu nedenle takımın Reignover etrafındaki C9’un destek ekibinin yıldız doğası ve kadrodaki deneyim sayesinde sorunsuz bir şekilde adapte olması mümkündür.

Cloud9’un MSI 2021’de suları test etmek için uzun süre beklemesi gerekmeyecek. Turnuvanın ilk maçında C9 ile turnuvanın favorisi ve League of Legends Champions Kore temsilcisi DWG KIA ile oynayacak.

Wild Rift 2.2B Yama Notları yayımlandı!

ESL Türkiye 6. hafta 1. gün maçları tamamlandı!

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor