Connect with us

Espor

Cloud9, Closer ve takımını bir kez daha alt etti ve birinciliği korudu

Cloud9, NA’da bundan sonra yenilmeyecek gibi gözüküyor.

Cloud9

Cloud9’un yerli süperstar ormancısı Blaber, ekibinin 2021 LCS bahar mevsiminde ikinci sırayı geride bırakmasına yardımcı olmak için bugün Olaf ile başka bir performans sergiledi.

100 Thieves artık LCS’deki en iyi ikinci League of Legends takımı gibi görünmese de, yine de güçlü takımlardan biri. Ancak Perkz ve takımı, çevrelerinde daireler çizdi ve tempoyu her açıdan ileri taşıdı ve kesinlikle Kuzey Amerika’daki en iyi takım olduklarını kanıtladı.

Perkz’in eklenmesi Cloud9 için iyi gözüküyor. Ancak Avrupa’nın en iyi oyuncularından biri LCS’ye geldiğinde pek çok kişinin düşündüğü şekilde olmayabilir. Geçen yaz Blaber’ın şampiyon havuzunun sıkışmasıyla takım sendelemeye başladı ve sonuçta dünya şampiyonasını tamamen kaçırdı. Ancak orta koridorda gittikçe daha fazla dikkat ve yasaklarla (100 Thieves, üç orta koridoru ve sıfır orman yasakladı), Blaber, imzası olan Olaf gibi seçimlere koştu ve İlkbahar 2020 formunu anımsatan performans sergiledi.

Cloud9 için 8-1’lik bir öldürme avantajı 20. dakikada almasına rağmen altın farkı o noktada sadece 1.5k idi. 100 Thieves geriden iyi oynadı ve oyunun kontrolden çıkmasına izin vermedi.

Ancak Cloud9, üst koridorda Damonte’yi yakaladıktan sonra baron şansı yakaladı.Takım baronu aldı ve Blaber 24 dakikalık galibiyet için ayağını sıkıca gaz pedalına bastırdılar. Blaber ve takımı, Closer ve takımının üssüne çarpan bir koç gibi girdiler.

Cloud9 (10-2), TSM ve 100 Thieves karşısında iki maçlık bir liderlik ile rahatlar. 100 Thieves (8-4) ile hala iyi durumda, özellikle de TSM günün erken saatlerinde FlyQuest tarafından üzüldükten sonra ve önümüzdeki hafta Evil Geniuses ve TSM’ye karşı galibiyetlerle ilk dörde bitirmeye doğru büyük bir adım atabilirler.

Özberk Özdemir ve Kaan Tüzün eMilli takımda!

Gamers of Future Zula Kadınlar Ligi ikinci sezon kadrosunu tanıttı

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor