Connect with us

Espor

Cloud9, TSM’i ezdi, 2021 LCS kış mevsiminde ikinci galibiyetini elde etti

Cloud9 TSM’i adeta vadiye gömdü.

Cloud9

TSM’in 2021 sezonunun ilk hafta sonunun ikinci gününde Cloud9 ile karşı karşıya gelmesiyle LCS’in en uzun süredir devam eden rekabetlerinden biri yenilendi. Cloud9, TSM ayakta kalmak için mücadele ederken zaferi kolayca aldı.

Takım, Vulcan’ın Alistarının yardımıyla TSM’nin sezondaki ilk galibiyet umutlarını hızla alt üst etti.

Blaber, oyun başlarındaki ormandaki agresifliği ile neden ünlü olduğunu bir kez daha gösterdi. Udyr ile haritada Lillia benzeri hareket hızıyla uçtu, TSM’in savaşlarda ayrılmasını önledi.

Cloud9’ın barona başlaması TSM’in bu oyundaki çabalarının sonunu işaret etti. Baron’u çalmaya teşebbüs ettikten hemen sonra öldürülmeyenler, Blaber ve Perkz tarafından kovalandı. TSM’in üstünlüğü bulmaya yönelik son girişimi geri tepti ve Perkz’ün Azirinden üç kişilik bir ulti geldi ve zafere giden yol açıldı.

Geçmişte bilinen saldırganlık TSM’de bu sezon eksik. Kadro artık sıralamaların en altında yer alıyor ancak güçlü yönlerini bulmaya ve geliştirmeye devam etmek için hala bolca zamanları var.

Cloud9 ise NA’nın en iyi takımlarından biri olduğunu gösterdi. Lock In’den bu yana haritada stratejilerinde bol miktarda değişiklik yapmaları – özellikle Fudge’ı üst koridorda öne çıkarmaya odaklanarak – bu kadronun gücünü bir kez daha gösteriyor.

Şampiyonluk Ligi 3. Hafta 2. Gün Sonuçları

Vadi karıştı! 5R – DP maçındaki olay sonrası Sefa Kuru ve Vez açıklamalarda bulundu

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor