Connect with us

Espor

Club Brugge CS:GO sahnesine giriş yapıyor!

Club Brugge Esports oyun yelpazesini genişletiyor!

Belçika’nın önde gelen spor kulüplerinden Club Brugge, espor yelpazesini yeni bir oyunla genişletiyor. Organizasyon, geçtiğimiz ay ise Quentin ”QTN_11_” Silini ile FIFA 21’de Belgian Proximus eProLeague için anlaşmıştı.

Organizasyon, META tarafından düzenlenen Belçika CS:GO Ligi betFirst Elite Series’de mücadele edecek. Organizasyonun amaçlarından biri ise yeni oyunlara giriş yaparak sektörde adından söz ettirmek.

META ise birçok dalda turnuvalar düzenliyor. Şirket; LoL Hollanda ve Belçika Ligi, Rainbow Six Siege Benelux Ligi ve Belçika Üniversite Ligi gibi birçok lig ve turnuva düzenliyor. META, Club Brugge Esports’un CS:GO ligine giriş yapması hakkında ise şunları söyledi:

Elite Series’in başlangıcı için aşırı derecede heyecanlıyız. betFIRST gibi büyük bir sponsor arkamızda ve bu bizi güçlü hissettiriyor. Lige yeni giriş yapan Club Brugge gibi büyük organizasyonlar ile de yeni sezon çok rekabetçi bir şekilde geçecek gibi gözüküyor.

betFirst Elite Series şubat ayında başlayacak. Ligdeki 6 takım ise  €15,000 ödül havuzundan pay almak için mücadele edecek.

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor