Connect with us

Espor

Bir devir sona erdi! cNed resmi olarak Acend’den ayrıldı

Mehmet Yağız “cNed” İpek’in iki yıllık Acend Club macerası sona erdi.

Bir devir sona erdi! cNed resmi olarak Acend'den ayrıldı
Görsel: twitter.com/AcendClub

2021 yılının Mart ayında Acend Club bünyesinde forma giymeye başlayan 20 yaşındaki VALORANT oyuncusu Mehmet Yağız “cNed” İpek, ilk önce Avrupa daha sonra ise dünya VALORANT sahnesinde rüzgar estirip, takımı ile birlikte VALORANT Champions 2021’de şampiyonluğa ulaşmıştı.

Yeni VALORANT sezonu için fırsatları ve teklifleri değerlendireceği bilinen oyuncu, takımı ile son olarak Mısır’ın başkenti Kahire’de gerçekleştirilen Superdome turnuvasından ikinci olarak ayrılmasının ardından 7 Kasım Pazartesi günü resmi olarak Acend Club’dan ayrıldı.

Acend’den cNed’e özel veda videosu

7 Kasım Pazartesi gününün akşam saatlerinde Acend’in sosyal medya hesapları üzerinden yapılan paylaşım ile duyurulan bu ayrılık hakkında takım tarafından “Tüm harika anlar için, tüm Clutch’lar, tüm kupalar, komik ve üzücü anlar için teşekkürler cNed! VALORANT yolculuğun seni nereye götürürse götürsün, sonsuza kadar Dünya Şampiyonumuz olacaksın!” sözleri kullanıldı.

Paylaşım haricinde yayınlanan videoda ise dünya şampiyonu cNed, Acend bünyesinde geçen 2 yıllık süreç hakkında konuştu. Avrupa şampiyonluğundan dünya şampiyonluğuna giden süreci özetleyen İpek, tüm takıma ve takımın tüm taraftarlarına teşekkür ederek veda etti.

Yayınlanan video aşağıda görebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Surreal Esports yeni kadrosu ile yeniden VALORANT arenasında

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor