Connect with us

Espor

Coca-Cola siyah kapaklardan Hextech Seti çıkıyor!

Riot Games – Coca Cola iş birliğine özel birçok yenilik sihirdarları selamlıyor.

Riot Games – Coca Cola iş birliğine özel birçok yenilik sihirdarları selamlıyor. Oyunun resmi internet sitesi üzerinden siyah kapaklarından Hextech Seti’nin nasıl kazanılacağı anlatıldı.

Siyah kapaklardan Hextech Seti nasıl kazanılır?

https://lol.coca-cola.com.tr/ adresine üye olup, kapağın altından çıkan kodla Hextech Setini alabilirsin. Siteye üye olurken senden istenen bilgileri eksiksiz bir şekilde girmelisin. Üye olurken belirttiğin e-posta adresine ‘’Tebrikler, kazandınız!’’ bildirimi gelecek. Bu bildirimle birlikte gelen hediye kodunu LoL istemcisindeki ‘’Hesap’’ sekmesine girerek ‘’Kodları Kullan’’ bölümüne yazdıktan sonra Hextech Seti senin olacak.

Önemli Bilgiler

  • Hextech Seti hediyeli etiketli yeni Coca-Cola Şekersiz şişeleri sınırlı sayıda üretilecek ama merak etme, bu yazı çıkaracak kadar var.
  • Siyah kapakların altında bulunan kodlar 29 Eylül 2019 tarihine kadar geçerli olacak.
  • https://lol.coca-cola.com.tr/ adresinden e-postana gönderilen kodu League of Legends hesabına giriş yaparak kullanabilirsin. Her kod 1 tane Hextech Seti kazandıracak ve yukarıda belirttiğimiz tarihe kadar kullanman gerekiyor.
  • Aynı kodla sadece bir Hextech Seti kazanabileceğini lütfen unutma. Ama aldığın Hextech Seti hediyeli her yeni Coca-Cola şişesi yeni bir kod demek.
Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor