Connect with us

Call of Duty

CoD 17 Haziran’da 4. sezon güncellemesi ile popüler haritalar ve daha fazlasını oyuna getiriyor

Yeni ve klasikleşmiş haritalar, bir sonraki büyük COD güncellemesinin bir parçası oldular.

COD

CoD: Warzone ve Black Ops Cold War için en yeni güncelleme resmi olarak duyuruldu.

Summer Game Fest Kickoff’ta bugün prömiyeri yapılan bir fragman, Cold War’un çok oyunculu ve Zombies modlarının yanı sıra 17 Haziran’da dördüncü sezon başladığında Warzone’a gelen güncellemeleri gösterdi. Ve en önemlisi, Black Ops II’den başka ve güzel bir harita Black Ops Cold War’a kaçırıldı.

Warzone , tamamen yenilenmiş bir Verdansk’ın yanı sıra savaş geçişinde yeni silahlar sunarak Soğuk Savaş entegrasyonunun üçüncü sezonunu Nisan ayında tanıttı. Üçüncü sezon ayrıca First Blood ve Die Hard’dan John Rambo ve John McClane’in yer aldığı 80’lerin Aksiyon Kahramanları etkinliğini de getirdi .

https://twitter.com/CallofDuty/status/1403057205482602506?ref_src

Cold War , dördüncü sezonda yeni çok oyunculu haritalar alacak. Söylenenler altıya altı ve 12’ye 12 bir harita, Amsterdam ise ikiye iki bir deneyim olacak. Ve popüler Black Ops II haritası Hijacked, Soğuk Savaş’ta Raid, Express ve Standoff’u içeren yeniden düzenlenmiş haritalar listesine eklenerek oyuna katılacak.

Dördüncü sezon, battle pass sistemi aracılığıyla hem Warzone hem de Cold War’a yeni silahlar ve içerikler getirmeli.

Dördüncü sezonda Warzone’da silah istatistiklerinin daha fazla yeniden dengelendiğini de görebiliriz . Raven Software, oyunu olabildiğince dengeli tutmaya kendini adamış durumda. Daha fazla Call Of Duty haberi için buraya tıklayabilirsiniz.

Killjoy, resmi VALORANT Twitter hesaplarını hackledi!

VALORANT’ta renkli yazı nasıl yazılır?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty