Connect with us

Call of Duty

CoD: Mobil sezon 5 ile yeni perk olan Gung-Ho sizinle

Gung-Ho ile sprint yapmak çok daha eğlenceli hale gelecek.

CoD

CoD: Mobil’in beşinci sezonu neredeyse geldi. Gung-Ho adlı yeni bir perk de dahil olmak üzere yeni sezon oyuna yeni özellikler getirecek.

Hayranlar, oyunun dördüncü sezonundan önce halka açık bir test kurulumu sırasında Gung-Ho’nun avantajlarına ilk kez baktılar. Bu perk, oyuncuların kilidini açmak için birkaç görevi tamamlaması gereken sezonluk bir mücadeleyle elde edilebilecek.

Gung-Ho yeteneği kuşanıldığında, oyuncular koşarken silahlarını kalçadan ateşleyebilir, el bombası atabilir ve cephane değiştirebilir. Bu perkü birçok oyuncunun kesinlikle kullanacağını şimdiden söyleyebiliriz.

Yeni avantajın yanı sıra, CoD: Mobile’ın beşinci sezonunda bir ton yeni özellik eklenecek . Buna üç yeni harita da dahil: Suldal Harbour, Docks ve Aniyah Incursion.

Beşinci sezonda Cranked: Confirmed ve Ground Mission olmak üzere iki yeni mod da eklenecek. İlki, belirli bir süre içinde öldürme yapmazlarsa oyuncuların eleneceği Cranked ve Kill Confirmed modlarının bir karışımıdır. Kara Görevi temelde hakimiyet modudur, ancak 10’a 10 oyun ve beş ele geçirme noktası ile.

Activision doğruladı Mobil’: CoD ın beşinci sezonu Haziranın 28’inde gelecek. Adı In Deep Water ve dört destansı karakter, silahlar, yeni CR-56 AMAX ve daha fazlasını içeren yeni bir sezon geliyor.

Zula Espor kural ihlali yapan Eren ‘Madder’ Dizdaroğlu hakkındaki son kararını verdi!

VFŞL 2021 Yaz Mevsimi 3. hafta 2. gün karşılaşmaları başlıyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty