Connect with us

Call of Duty

CoD: Mobile 4. sezonda yeni operatör becerisi ve skor serisi geliyor olabilir

Görünüşe göre K9 ünitesi ve Hawk X3 oyuna geliyor.

CoD: Mobile

CoD: Mobile’ın herkese açık test sunucusu oyun için pek çok yeni özelliği ortaya çıkardı. Yeni bir skor serisi ve operatör becerisi içeren bu özellikler, dördüncü sezonda oyuna girebilir.

Yeni skor serisinin adı Hawk X3. 750 noktada kilidi açılan bir drone. Hunter Killer’in aksine, Hawk X3 manuel olarak kontrol edilebiliyor ve düşmanları alt etmek için bir makineli tüfek ile donatılmış durumda.

Black Ops II’nin K9 ünitesi de bir operatör becerisi olarak CoD: Mobile’a geliyor . Etkinleştirildiğinde, düşmanları otomatik olarak aşağı indirmek için onları izleyen tek bir askeri köpek çağırır.

Bu özellikler için resmi bir çıkış tarihi açıklanmamış olsa da, muhtemelen dördüncü sezonda gelecek olan bir sonraki güncellemeyle eklenecekler. Dördüncü sezonun 27 Mayıs’ta CT 18: 00’da başlaması bekleniyor.

K9 birimi ve Hawk X3 dışında CODM’e yeni bir harita da geliyor. Modern Warfare 3’ün popüler Dome haritası , devam eden genel test sunucusunda oynanabilir. Çölde yer alan küçük bir harita.

Ek olarak, Activision, önümüzdeki sezonun oyuna birçok denge değişikliği getireceğini doğruladı. Geliştirici, her silahı kendi sınıfıyla daha uyumlu hale getirmek istediğini ve bunun gerçekleşmesi için bir ton değişiklik getirdiğini söyledi. Bu değişiklikler eklentilerde değil her silahın temel istatistiklerinde yapılıyor.

Netflix, League of Legends Arcane dizisinin ilk fragmanını yayınladı!

EA Games’in yeni oyunu Battlefield 6 içinden yeni görseller sızdı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Call of Duty