Connect with us

Call of Duty

CoD: Mobile, sezon 4’ün Battle Pass ödüllerini göndermeye başladı!

Battle Pass ödüllerini almayı unutmayın!

Activision, CoD: Mobile’in beşinci sezonunu planlanandan önce yayınlamasının ardından tüm oyunculara Call of Duty: Mobile’ın dördüncü sezon Battle Pass ödüllerini göndermeye başladı.

CoD: Mobile’ın beşinci sezonunun 28 Haziran’da başlaması bekleniyordu, ancak Activision bir gün önceden başlatmıştı. Yeni tarih, son günü kaçırdıkları için çok sayıda oyuncunun dördüncü sezon Battle Pass’ten en iyi şekilde yararlanamamasına neden oldu.

Bu durumdan dolayı, Activision sonraki üç ödül katmanını tüm oyunculara gönderiyor. Örneğin, 18. seviyedeyseniz, 19., 20 ve 21. aşamaların ödüllerini alacaksınız.

Ödülleri henüz almadıysanız endişelenmeyin çünkü Activision bunları toplu halde gönderiyor. Şirket, bir oyuncunun 49. seviyede olmasına rağmen sadece 100 kredi almaktan şikayet ettiği bir Reddit gönderisine yanıt olarak ödüllerin yakında geleceğini söyledi.

Ödüller türlerine göre gruplar halinde gönderilecek. Oyuncular ödüllerin gelmesini beklerken, Call of Duty: Mobile’ın beşinci sezonu şu anda devam ediyor.


İlginizi Çekebilir:

eFootball PES 2022 Ücretsiz Olabilir!

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Call of Duty