Connect with us

Espor

coldzera 4 farklı takımdan teklif aldığını açıkladı

Geçtiğimiz haftalarda MIBR’dan ayrılan tecrübeli oyuncu coldzera, 4 takımdan teklif aldığını açıkladı.

coldzera geçtiğimiz haftalarda MIBR‘dan ayrılışının ardından kendisi ile yapılan bir röportajda 4 farklı takımın kendisi ile ilgilendiğini dile getirdi.

Uzun süredir Brezilya ekibi ile mücadele eden coldzera, 2016 yılının en iyi oyuncusu seçilmişti. MIBR’ın başarılı oyun içi lideri Fallen‘ın açıklamalarının ardından MIBR ile yollarının ayıran 24 yaşındaki oyuncu ESPN Esports ile bir röportaj gerçekleştirdi. Tecrübeli oyuncu bu röportajda şunları dile getirdi:

“Hala aldığım teklifleri analiz ediyorum. Major’dan sonra sahnede her zaman bir müzikal sandalye oyunu var, bu yüzden hala beklemem ve başka teklifler alıp almadığımı görmem gerekiyor. Maddiyat sorunu endişelerimin en küçüğü. En büyük endişem, iyi bir yapıya sahip olamayacağım bir organizasyon. Göz önünde bulundurmam gereken birçok faktör var. Her zaman aceleyle alınan bir karar büyük sorunlar doğuruyor. İki ya da üç ay boyunca aktif olarak oynamasam bile sakinliğimi korumam gerekiyor. Bireysel olarak pratik yapmak için Çarşamba günü Avrupa’ya gidiyorum. Başka bir takıma katıldığımda çok güçlü olacağım.”

Eski takım arkadaşları tarik ve Stewie hakkında da soruları yanıtlayan oyuncu onlar hakkında “Bize gerçekten yeni şeyler kattılar fakat takımca iletişim sorunu yaşıyorduk.” açıklamalarında bulundu.

Birçok espor takımında görev yapmış, genç espor tutkunu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor