Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Coronavirus esporu etkilemeye devam ediyor! LAN turnuvası iptal edildi!

Coronavirus salgını nedeniyle tüm turnuva stüdyoda oynanacak!

FLASHPOINT'te skandal üzerine skandal!

FACEIT tarafından düzenlenen ve ESL Pro League’e rakip olmak isteyen FLASHPOINT organizasyonu, 1 Milyon Dolar ödül havuzu çerçevesinde ilk sezonuyla karşımıza çıkıyor.

10’u “kurucu üye” olarak lige doğrudan katılacak 12 takımın yer alacağı FLASHPOINT Season 1‘in elemeleri, turnuvanın da düzenleneceği Los Angeles şehrinde yapıldı. Elemeler sonucu Can “XANTARES” Dörtkardeş’li BIG ve Kuzey Amerika ekiplerinden Orgless, lige katılmaya hak kazandı.

XANTARES FLASHPOINT biletini kaptı!

Organizasyonun başlamasına sayılı günler kala FLASHPOINT, Twitter üzerinden çarpıcı bir açıklamada bulundu!

 

Coronavirus sebebiyle turnuvanın yeri değişti!

Önümüzdeki günlerde başlayacak olan turnuvanın normal şartlarda ilk bölümü Los Angeles’ta oynanacak, play-off aşaması ise İsveç’in başkenti Stokholm şehrinde izleyici karşısına çıkacaktı. Fakat dünyayı kasıp kavuran ve Dünya Sağlık Örgütü’nün engellemeye çalıştığı “COVID-19 Coronavirus salgını” Stokholm şehrindeki finallerin iptal olmasına neden oldu.

Yapılan açıklamayla FLASHPOINT’in birinci sezonunun, baştan sona Los Angeleflas’taki stüdyolarda gerçekleşeceği duyuruldu. Bu önlemin, turnuva alanında yer alacak oyuncu, taraftar ve tüm görevlileri korumak adına alındığını belirten organizasyon, Coronavirus salgınının artık sürmediği bir zaman diliminde etkinliği tüm dünyaya yaymak istediğine de yer verdi.

 

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive