Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Counter-Strike’ın eski oyuncularından “RpK” emekli oldu!

Cédric “RpK” Guipouy 32 yaşında emekliye ayrıldığını duyurdu.

Fransız Counter-Strike efsanesi Cédric “RpK” Guipouy 32 yaşında emekliye ayrıldığını duyurdu. Profesyonel olarak 2006 yılında Counter-Strike : Source’da oynamaya başladı ve CS‘nin o versiyonundaki en iyi oyunculardan biri oldu.

Counter-Strike: Source döneminde, RpK dünyanın en iyi oyuncularından biri olarak ün kazandı ve VeryGames’i uluslararası hakimiyete taşıdı. 2012’de Global Offensive’e geçiş yaptı, ancak birkaç ay sonra oyundan emekli oldu ve NIP ile ikincilik yaşadı.

RpK , Twitter’da “Bugün, uzun ve güzel bir kariyerin sonu. Uzun zaman önce başladı, inişler ve çıkışlar oldu, ama her zaman sevdim” dedi. “Yıllar boyunca desteğiniz için minnettarım, bunu unutmayacağım.”

Vitality, VeryGames ve Titan dışında RpK, CS:GO’da G2 ve Envy gibi diğer büyük Fransız takımlarında da oynadı . Toplam sekiz Major’a katıldı ve 2016’da G2 ile ECS birinci sezon Finalleri, Haziran 2019’da Vitality ile ECS sezon yedi Finalleri ve Aralık 2020’de BLAST Premier Fall with Vitality dahil olmak üzere birçok önemli turnuva kazandı. Bazı takım arkadaşları kendisi hakkında , takıma yardım etmek için her zaman oyununu feda etmeye istekli olan yapıştırıcı tipi bir oyuncu olduğunu belirtiyor.

RpK , Twitter’da “hayatı ve kariyeri” ile ilgili espor projeleri üzerinde çalışmaya devam edeceğini ve yakın gelecekte hayranlarıyla daha fazla ayrıntı paylaşacağını ima etti.


İlginizi Çekebilir:

Red Bull Flick yeni sezonunda yükseliş temasını işleyecek

Her oyun tarzına ilgisi olan, manga ve anime tutkunu. İletişim: uraheramo@outlook.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive