Connect with us

Fortnite

Croft Manor Fortnite Kreatif Mod’a ekleniyor

Croft ailesinin evine konuk olmaya ne dersiniz?

Croft Manor Fortnite

Tomb Raider serisinde önemli bir yere sahip olan Croft Manor Fortnite Kreatif Mod içerisindeki yerini almaya hazırlanıyor.

Fortnite‘ta bölüm 2 sezon 6’nın başlaması ile birlikte oyun alanı pek çok değişiklikten geçti. Oynanışa da crafting gibi pek çok yenilik eklemiş olan bu sezon ile birlikte ayrıca Lara Croft da adadaki maceraya katılan isimler arasındaki yerini aldı. Oyun dünyasının en ünlü karakterlerinden olan Lara Croft beraberinde ayrıca aile evi olan Croft Manor ile birlikte geliyor.


Square Enix‘in Tomb Raider serisinin 25. yılı kutlamaları kapsamında Fortnite’a ekleneceğini açıkladığı Croft Manor için Fortnite kanadında da doğrulama gelmiş durumda. Oyuncular Kreatif Mod içerisine eklenecek olan Croft Manor içerisinde bir keşfe çıkarak çeşitli sürprizlerin peşine düşmek için gün sayıyorlar. Şimdilik yalnızca Kreatif Mod’da yer alan Croft Manor ilerleyen günlerde farklı şekillerde de karşımıza çıkacak mı bunu zaman gösterecek.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Fortnite