Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS: GO Güncelleme: Dust2 tekrar turnuvalara gelebilir

Space Soldiers yeni güncellemeden hiç hoşlanmayacak.

Popülerliğini her geçen gün korumayı başarmış CS: GO için yeni bir güncelleme yayımlandı. Yapılan yeni güncelleme ile Dust2 tekrar turnuvalara gelebilir. Ayrıca oyun sunucuları ile ilgili uzun zaman sonra bir güncelleme geldi. Gelin yeni güncelleme detaylarını beraber inceleyelim.

Dust2 terkar aktif görev harita havuzuna eklendi

Uzun bir süredir turnuvalarda harita havuzunda göremediğimiz dust2, geçtiğimiz dönemde yeni güncelleme ile yenilenmişti. Bu güncellemenin ardından insanların merak ettiği tek şey haritayı ne zaman turnuvalarda görebileceğimiz olmuştu. Yeni güncelleme ile beraber bu süreç çok da uzak gözükmüyor. Çünkü Valve bu güncellemeyle beraber dust2 haritasını tekrar aktif görev harita havuzuna ekledi. Bu da haritanın tekrar turnuvalara gelebileceğinin bir sinyali oldu.

Space Soldiers bu durumdan hiç hoşlanmayacak!

Gelen yeni güncelleme ile beraber cobblestone aktif görev harita havuzundan çıkartıldı. Neredeyse en az güncelleme gören harita diyebileceğimiz cobblestone yenilenmesi için böyle bir karar verildi. Turnuvalarda en çok oynanan haritalardan biri olan cobblestone için böyle bir karar verilmesi gerçekten sevindirici. Ancak işin bir başka boyutu var. O da temsilcimiz Space Soldiers’ın en güvendiği iki haritadan biri cobblestone. Hatta en iyi oynadığı harita cobblestone diyebiliriz. Bu yeni güncelleme ile beraber bakalım temsilcimiz nasıl bir yol izleyecek.

Tüm yenilikler

  • Dust2 tekrar aktif görev harita havuzuna eklendi.
  • Cobblestone aktif görev harita havuzundan çıkartıldı.
  • Nuke haritasına Wingsman için destek eklendi.
  • Oyun sunucularının performansını etkileyen bir hata giderildi.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive