Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS:GO’da Negev güçleniyor!

CS:GO oyuncularının fazla kullanmadığı Negev, güçleniyor.

CS:GO'da Negev güçleniyor!

Yeni bir beta sürüm güncellemesi, dün gece CS: GO’ya ulaştı ve oyuncuların çok fazla sevmediği bir makineli tüfek olan Negev’e birtakım değişiklikler getirdi.

Daha önceden yüksek tepme oranı, pahalı olması ve sağladığı yavaşlık yüzünden oyuncular tarafından ciddi durumlarda tercih edilebilecek bir durumda olmuyordu. Daha çok oyun sonlarında veya büyük fark atılan oyunlarda dalga amaçlı kullanılan silah, bu güncellemenin canlı oyun ortamına geçişinden sonra biraz daha tercih edilebilir hale gelecek.

Negev güncellemeden sonra daha isabetli hale geldi

Yapılan değişikliklerden sonra Negev’in atış daha isabetli edebileceği anlamına geliyor. Daha güçlü hale getiren değişiklikleri dengelemek için, hareket hızı ve zırh nüfuzu azaltıldı, böylece tam zırhlı oyuncular tek mermi ile öldürülemeyecek.

Geçtiğimiz gece çıkan günceleme notları için Valve tarafından gelen açıklamada; “Geçen sene Negev’i yeniden ele aldığımızda, amaç, silahın destekleyici rolünü tanımlamaktı. Silahımız, bastırıcı ateşi destekleyen özellikler öne sürdü. ” ve “Ek ayarlamalar yapıyoruz. Hedef değişmedi, ancak uygulama biraz farklı. ” konularından bahsedildi.

Reddit kullanıcısı “Sloth Squadron” ‘un dün gece paylaştığı, silahın ham veri değerlerini aşağıda bulabilirsiniz. Sloth Squadron, yeni Negev’in öncelikle Counter-Terorrist tarafının bir silahı olduğu kanaatinde bulunuyor.

  • “Hamle hızı faktörü”: 1.0 – 0.5
  • “Oyun içi fiyat”: 2000’den 1700’e
  • “Zırh oranı”: 1.50 ila 1,42
  • “Recovery süresi”: 3,0 – 0.3
  • “Recovery zamanı çömelme”: 2.6 ila 0.25
  • “Recovery geçişi sonu mermi”: 15 ila 12

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive