Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS:GO VR’da olsa nasıl görünürdü?

Daha gerçekçi bir CS:GO isteyenler için çözüm: Pavlov VR!

CS:GO VR'da olsa nasıl görünürdü?

Popülaritesini gün geçtikçe kaybeden Counter Strike: Global Offensive yani kısa adı ile CS:GO geliştirici ekipler tarafından ittirilmese de, oyunun sevenleri oyun için içerikler üretmeye devam ediyor. Bu haberimizde sizlere tanıtacağımız tam bir CS:GO olmasa da oyunu andırması ile kalbimizi çalmayı başardı.

HTC Vive için yapılan ve Şubat 2017’de yayınlanan 18 liralık fiyatı ile bir FPS VR oyunu olan Pavlov VR, oyuncularına Counter-Strike: Global Offensive’i yansıtan benzer yönleriyle yeni bir yolculuğa çıkartıyor.

600 binden fazla aboneye sahip bir Youtuber olan Crowbcat’in geçtiğimiz günlerde yaptığı video ile daha çok kişiye ulaşan bu VR oyunu, aynı silahları kullanıyor, Dust II dahil olmak üzere birçok haritaya sahip, ekonomi ve yeniden yükleme animasyonları çok benzerdir. Ayrıca aynı oyunda olduğu gibi konsol kodları da Pavlov VR’da geçerli. Örneğin “cl_righthand 0” komutunu kullanarak silahı sağ veya sol eliniz ile değiştirebilirsiniz.

CS:GO’dan daha gerçekçi bir oyun deneyimi

Daha gerçekçi bir oyun deneyimi isteyen kullanıcılar bu oyunu kesinlikle seveceklerdir. Rainbow Six Seige, Call of Duty veya Battlefield’a daha benzer özellikler sunan oyun ayrıca Steam VR istemcisi aracılığıyla Oculus Rift ile birlikte kullanılabilme özelliğine sahip.

İşte Pavlov VR’ın oyun içi görüntülerinden bazıları;

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive