Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS: GO yeni güncelleme: AUG devri kapanıyor, M4A1-S güçlendi

AUG devri kapanıyor. M4A1-S kullanmak için bir neden daha oldu.

Aug şüphesiz son dönemin favori silahı. Bazı oyuncuların şikayeti nedeniyle yeni güncelleme ile Aug devri kapanabilir. Güncelleme ile yeni bir kasa eklendi.

Son düzenlemelerin ardından AUG’u biraz daha az görebiliriz. AUG, CS: GO‘nun son dönemde şüphesiz en işlevsel ve tercih edilen silahı. Gerek turnuvalarda gerekse normal maçlarda tercih edilen silaha beklenen yenilik 13 Mart güncellemesi ile geldi.

Gelen yenilik ile AUG’un fiyatı 3300 dolara yükseltildi. Bu güncellemenin Aug kullanımını azaltmaması halinde hasar konusunda da değişikliklere gidilebilir. Muadili M4A1-S silahının mermi kapasitesinde de birkaç değişikliğe gidildi. Mermi kapasitesi 25’e yükseltilirken, toplam mermi sayısı ise 75 olarak belirlendi.

Bu yeniliklerin yanında güncelleme ile birkaç değişiklik ve yenilik daha oyuna eklendi. Prisma Case adlı yeni bir kasa oyuna eklendi. Kasanın içerisinde toplamda 17 adet topluluk yapımı desen bulunuyor. Bu silah desenlerinin yanı sıra kasada 6 adet yeni bıçak deseni bulunmakta.

Nova, Sawed-Off ve Mag7 pompalı tüfeklerine kullanımın artması için birkaç değişiklik getirildi. Sırasıyla fiyatları 1050$ 1100$ 1300$ olarak değiştirildi. Son olarak ise C4 patlayıcısı ve Canals, Vertigo maplerinde bazı buglar kapatıldı.

En büyük yeniliklerden biri ise oyun içi ekonomi sistemi. Artık aşamalı bir şekilde değişecek kayıp bonusu, money reset dediğimiz, ekonominin sıfırlanması olayını sonlandıracak. Turnuva ve maçlarınızda artık daha az eco round yapacaksınız!

Birçok espor takımında görev yapmış, genç espor tutkunu.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive