Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS: GO Yeni Güncelleme: Ekonomi ne durumda?

CS: GO yeni güncellemesiyle birlikte ekonomi anlamında da değişti. Peki neler değişti, nasıl bir ekonomi bizleri bekliyor?

Yakın zamanda CS: GO’ya gelen geniş kapsamlı güncelleme ile oyunun temel taşlarında bazı hareketlenmeler oldu bu değişiklikler metaya kesin etki edecek gibi görünüyor.

CS: GO yeni güncelleme: AUG devri kapanıyor, M4A1-S güçlendi

Yıllardır kesinlikle değişmeyen CS: GO ekonomosi sonunda güncellemelerden nasibini almış bulundu. Takımların silah satın almaz tarzlarından, eko yapılacak roundlar ve hangi round’da ne alınacağına kadar her şey bir takım değişikliklere uğrayacak gibi duruyor.

Ekonomik açıdan eskiden round kaybettikçe takımlar daha yüksek bir gelir elde ediyordu. İlk round kaybedildiğinde $1.400 olan gelir, seri kaybedilen roundlar halinde $3.400’e kadar çıkıyordu. Fakat yeni gelen güncelleme ile ilk round’u kaybeden takım $1.400 değil $1.900 gelir elde edecek. Arından tekrar round kaybeden T takımı $2.400 gelir elde edecek.

  • 0 kaybedilen raunt : $1400
  • Kazanmadan 1. kaybedilen raunt : $1900
  • Kazanmadan 2. kaybedilen raunt : $2400
  • Kazanmadan 3. kaybedilen raunt : $2900
  • Kazanmadan 4+ kaybedilen raunt : $3400

Ayrıca bu tabloyu incelemeniz kafanızdaki soru işaretlerini azaltacaktır. Tabii ki rehberin yanı sıra yeni güncelleme ile oyunda daha fazla vakit geçirerek bütün detaylara hakim olabilirsiniz.

Sadece fotoğraflarına bakarak Türk Counter-Strike oyuncularını tanıyabilecek misin?

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive