Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Space Soldiers dünya sıralamasında büyük ivme kazandı

EGB.com tarafından desteklenen Dünya Takım Sıralaması Ocak 2018 itibariyle güncellendi. Yeni yılın ilk ayında gerçekleştirilen ELEAGUE Major‘un galibi Amerika temsilcisi Cloud9 olmuştu. Şampiyon ekibin finalde karşılaştığı FaZe, listenin ilk sırasında yer alırken, ELEAGUE Major şampiyonu Cloud9 ise üçüncü sırada yer buldu. Bu organizasyonda gösterilen performansların da büyük ölçüde etkili olduğu bu sıralamada temsilcimiz Space Soldiers büyük bir ilerleme göstererek yer aldı.

Takımların son bir yıl içerisindeki başarıları, son 2 ayda yaşanan form grafiği ve son 3 aydaki yapılan çevrimdışı etkinliklerde elde ettikleri başarılar göz önüne alınarak yapılan sıralamada, Türk takımı Space Soldiers 15. sırada kendine yer buldu. ELEAGUE Major‘e katılmaya hak kazanarak tarih yazan ekip, oraya ne kadar erken veda etse de gösterdiği performansla bizleri sevindirmeyi başarmıştı.

woxic’in takımı da listede

Space Soldiers‘in yanı sıra ülkemizden HellRaisers‘a transfer olan ve gösterdiği performansla herkesi etkileyen woxic‘in takımı da listede 21. sırada yer alıyor. İşte temsilcilerimizin de yer aldığı o CS: GO Takım Sıralaması:

 1. FaZe
 2. SK
 3. Cloud9
 4. G2
 5. mousesports
 6. Fnatic
 7. Astralis
 8. NiP
 9. Natus Vincere
 10. Gambit
 11. Liquid
 12. Quantum Bellator Fire
 13. OpTic
 14. Vega Squadron
 15. Space Soldiers
 16. North
 17. Renegades
 18. Virtus.pro
 19. Misfits
 20. Heroic
 21. HellRaisers
 22. AGO
 23. EnVyUs
 24. AVANGAR
 25. Windigo
 26. Luminosity
 27. BIG
 28. Sprout
 29. NRG
 30. Spirit

Space Soldiers nelerden kaç puan aldı?

Temsilcimiz sağladığı başarılardan dolayı 42 puan alırken, yaşadıkları form grafiğinden dolayı da 66 puan aldı. LAN’da gösterdikleri performanstan da 32 puan alarak toplam 140 puanla 15. sırada yer aldı. Listenin birincisi FaZe ise başarılardan 500, formdan 200 ve LAN’da gösterdikleri performanstan da 280 puan alarak birinci sıranın sahibi oldular.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive