Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS:GO’yu Fortnite’a çeviren efsane mod

CS:GO'yu Fortnite'a çeviren efsane mod

Son zamanlarda gündemimizden düşmeyen Fortnite, bu sefer gündeme gelirken yanına başka bir oyunu da aldı: CS: GO! Battle Royale moduna sahip oyunların yükselişi ile bir duraklama dönemine giren CS: GO, sevenleri tarafından geliştirilmeye devam ediliyor.

Daha önce CS:GO için geliştirdiği Battle Royale modundan tanıdığımız kinsi55, bu sefer de bizleri CS:GO’nun içine uyarladığı Fortnite’ın inşa sistemi ile karşılıyor. Bu mod CS: GO’nun, Fortnite Battle Royale’deki gibi olabildiğince kolay bir şekilde rampa ve platform inşa edebilecek gibi oynanabileceğini gösteriyor.

Fortnite Dansları için tıklayın!

CS:GO’daki oyuncuları çıldırtacak efsane bir mod

Yayınlanan videoda kinsi55 İnferno haritasında bir CT oyuncusu 1v1 durumunda kalıyor. Banana tarafından gelen CT oyuncusu, kurduğu rampalar ve platformlar ile rakibini öldürüp, bombayı imha etmeyi başarıyor.

Sonuç olarak, Battle Royale modu son 2.5 yıldır aşırı derece popüler ve şu sıralar bu popülaritenin zirvesine şahit oluyoruz. Kinsi55 şu anlık bu modu halka açık bir sürümde yayınlamayı planlamıyor. CS: GO’ya eklenen bu platform ve rampaların, çoğu insanın takılıp kaldığı kadar küçük ve Bug’lı olduğunu söylüyorlar, ama yine de oyuncuların bu modu oynamak için aşırı derecede heyecanlı olduklarını söyleyebilirim.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. [email protected]

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive