Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS: GO Güncelleme: Artık sisin içinden göremeyecekler!

CS: GO’da sadece bombalara özel bir güncelleme geldi. (Astralis bunu beğenmedi. 🤣)

csgo güncelleme, cs: go güncelleme, sis bombası, csgo, csgo sis bombası güncelleme, güncelleme, counter-strike, counter-strike global offensive

CS: GO Güncelleme ile kullanılan bombalar her oyuncu için aynı gözükecek. Ekstra ayarlar ile legal hile yapanlara adeta darbe vuruldu.

Özlediğimiz XANTARES geri mi döndü?

CS: GO Güncelleme ile ne değişti?

CS: GO’ya dün gelen küçük güncelleme, oyuncuların belki de uzun zamandır beklediği bir güncelleme oldu. Bazı oyuncular, oyun içerisinde konsol komutları ile bombaların patlama anlarını diğer oyunculara göre avantajlı bir şekilde görebiliyordu. Buna örnek olarak; Sis Bombası dağılırken diğer oyuncunun sizi daha erken görebilmesi, Yanıcı Bomba‘nın dumanlarının arkasını daha rahat görme vb…

Profesyonel oyuncuların kullandığı iddia edildi!

Profesyonel oyuncuların oynadığı FPL’de de birçok kez tartışma konusu olan bu legal hileyi kullananlar arasında profesyonel oyuncuların da olduğu iddia ediliyor. Offline turnuvalarda yazılması yasak olan bazı komut ve ekran ayarlarını online maçlarında kullandıkları iddia edilen isimler, son dönemin en iyi takımı Astralis’in kaptanı Gla1ve ve FPL’de eğlenceli hareketleriyle izleyenleri güldüren eski esporcu Lobanjica’ydı. Oyunculara maç sırasında büyük avantaj sağlayan bu duruma Valve sonunda el attı ve ufak bir güncelleme ile bunu düzeltti.

Yeni güncelleme ile beraber artık El Bombası, Sis Bombası ve Molotof’un patlamaları tüm oyuncular için aynı gözükecek. Hiçbir oyuncu özel bir konsol komutu veya ekran ayarıyla eskisi gibi bu durumu kendi lehine avantajlı bir duruma dönüştüremeyecek.

CS: GO’ya sık sık güncelleme yapan ve bu güncellemelerden sonra FPS sıkıntılarının artması nedeniyle Valve’ye oyuncular tarafından tepki vardı. Ancak anlaşılan o ki bu güncelleme herkesi sevindirecek.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive