Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS:GO round süresi uzatma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

CS:GO’daki round süresi yetmeyenler için faydalı konsol komutlarını bir araya getirdik.

CS:GO round süresi uzatma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

CS:GO, rekabetçi bir oyun olduğu için arkadaşlarınız ile aranızda oynadığınız oyunda da zaman zaman farklı durumlar oluşabilir. Bu durumda, maçı uzatmak isteyebilirsiniz. Bu noktada, CS:GO round süresi uzatma seçeneği devreye giriyor. Peki, CS:GO round süresi uzatma nasıl yapılır? Bu yazıda, bu konuyu detaylı bir şekilde ele alacağız.

CS:GO Round Süresi Uzatma Kodu Nedir? Nasıl Yapılır?

CS:GO’da round süresi uzatma yapmak için, konsol ekranını açmanız ve “mp_roundtime 30” kodunu yazmanız gerekiyor. Bu kodu yazdıktan sonra, round süresi birkaç dakika yerine otomatik olarak 30 dakikaya yükseliyor. Tabii ki 30 dakika ile zorunlu değilsiniz. Sayıyı değiştirerek isterseniz yükseltebilir isterseniz ise düşürebilirsiniz.

Ancak, round süresi uzatma yapmak istediğinizde, bu işlemi sadece arkadaşlarınız ile oynadığınız veya tek başınıza yer aldığınız özel oyunlarda yapabileceğinizi unutmayın. Eğer mevut roundu yeniden başlatmak isterseniz ise “mp_restartgame 1” kodunu kullanabilirsiniz.

CS:GO round süresi uzatma nasıl yapılır? Anlatıyoruz!

Her zaman her yerde mağaza kullanın

Sizlerle paylaştığımız bu detaylara ek olarak eğer pratik yapıyorsanız ve istediğiniz zamanda istediğiniz yerde satın alım menüsünü açmak istiyorsanız “mp_buy_anywhere 1” ve “mp_buytime 60000” kodlarını kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak gördüğünüz gibi CS:GO round süresi uzatma yapmak oldukça kolay. Tek yapmanız gereken konsol ekranını açmak ve gerekli komutları girmek. Eğer komutları giriyor fakat bir sonuç alamıyorsanız, “SV_CHEATS 1” komutunu girdikten sonra tekrardan deneyebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Sistem Gereksinimleri 2023: VALORANT Kaç GB?

CS:GO Sınırsız Mermi Kodu Nedir? Nasıl Kullanılır?

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive