Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

CS: GO Sahnesinde Bir Kayıp Daha!

Kimse kalmadı! Philadelphia, ABD merkezli espor devi Team Dignitas, elinde bulundurduğu 3 CS: GO oyuncusu ile de yollarını ayırdı.

Daha öncesinde kontratlarının dolması sebebiyle takım kadrosunda yer alan 6 oyuncudan 3’ü ile de yola devam etmeme kararı almıştı. Bu oyuncular ise hepsi birbirinden tecrübeli olan Ricardo “fox”PachecoChristian “loWel” Garcia Antoran ve Joakim “jkaem”Myrbostad. Kalan 3 oyuncu ise tamamen Norveçli idi. Ruben “RUBINO” VillarroelJorgen “cromen” Robertsen ve Morten “zEVES” Vollan‘da takımdan ayrılan isimler arasında yerini aldı. Bu hareketle birlikte Team Dignitas’ın CS: GO kadrosunda herhangi bir oyuncu kalmadı. Organizasyonun bu saatten sonra neler yapacağı ise büyük merak konusu oldu. Team Dignitas, 2016 yılının sonuna kadar şimdilerde North adıyla turnuvalarda yer alan efsane Danimarkalı kadrosuyla CS: GO arenasında yer almıştı. Son olarak ise EPICENTER Moskova turnuvasında yer alan bu kadro, turnuvayı birincilikle tamamlayarak $250.000 ödülün sahibi de olmuştu.

Peki Team Dignitas’ın Yollarını Ayırdığı Oyuncular Nasıl Bir Yol İzleyecek?

Daha önceden ayrılan oyunculardan fox, şu an Team Kinguin adına maçlara çıkmaya devam ediyor. Eski takım arkadaşı Maikelele’nin, pyth ve pronax ile beraber oluşturduğu Enyoy takımına katılacağı da söylentiler arasında yer alıyor. Takımdan ayrılan diğer oyuncular ile alakalı ise herhangi bir gelişme yaşanmadı.

Takımdan ayrılan rubino ise Twitter üzerinden bir açıklama yayınladı.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive